Şehitlerimiz tekrar

EDİTORYAL

Kemal Bey resim 2021

Pandeminin En Kritik Virajı Arkamızda Kaldı

 

Türkiye olarak giderek yaygınlaşan aşılama faaliyetleri ve tam kapanmanın etkisiyle pandeminin en kritik virajını dönmeyi başardık. Neredeyse tam kapanmayla geçen mayıs ayında sergilediğimiz başarılı ekonomi performansı, içerisinde bulunduğumuz dönem için de yeni ilhamlar yarattı. Türkiye ekonomisinde çarklar çok daha hızlı bir şekilde dönmeye başladı.

Win&ARTProje ve ALU&Art Dergileri olarak ekonomideki iyileşmenin etkilerini sektörümüzün temsilcileri firmalarımızla yaptığımız röportajlar, İMSAD, İKMİB, İDDMİB, İMMİB, TALSAD, GALSİAD gibi dernek ve birliklerimizin açıkladığı raporlar ile yeni sayımıza aktardık. Kademeli normalleşme ile birlikte firma temsilcilerimizle yeniden fiziki ortamda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Türkiye’nin farklı bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde, sektörümüzün çeşitli alanlarını temsil eden ulusal ve uluslararası markaların bölge bayileri ve temsilcileriyle buluştuk. Onların başarı hikayelerinden yola çıkarak, pandemi döneminde yaşadıklarını, 2021 hedeflerini ve sektöre ilişkin değerlendirmelerini içeren çok özel röportajlar gerçekleştirdik. Yeniden sahada, onların arasında olmak, yeni başarı hikayeleriyle uzun ve kısa vadeli hedeflerini dinlemek, geleceğe ilişkin inancımızı artırdı.

İçerisinde bulunduğumuz dönemde, pandemiye karşı sergilediğimiz üstün mücadele gücümüzün firmalarımızı harekete geçirdiğini tespit ettik. Sektörümüzün farklı alanlarında gerçekten hummalı bir çalışma yürütülüyor. Bu çalışmaların olumlu etkilerini çok yakında hepimiz göreceğiz. Sektörel yayıncılıkta çok sayıda ilklere imza atan, sektörün tüm alanlarında üstün temsil gücüne sahip olan Win&ARTProje ve ALU&Art Dergileri olarak bu gelişmeleri sizlere büyük bir gururla aktaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Önümüzdeki dönemde 15 Temmuz’dan itibaren başlayan, Kurban Bayramı’nı da içine alan uzun bir resmî tatil sürecini yaşayacağız. Bu süreçte de Türkiye üretmeye, üretimden gelen gücüyle sürdürülebilir bir ekonomik katma değer sağlamaya devam edecek. Bu sürecin kazanımlarını önümüzdeki ay açıklanan bilançolarda hepimiz göreceğiz.

Yılın 2’nci döneminde Kurban Bayramı vesilesiyle turizm başta olmak üzere çok sayıda sektörün faaliyetleri ekonomimizde domino etkisi yaratacak. Pek çok alanı besleyen sektörümüzü de yılın 2’nci döneminde çok güzel gelişmeler bekliyor.

Bu vesile ile mübarek Kurban Bayramınızı kutluyor, bayramın sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice güzel günleri beraberinde getirmesini diliyoruz.

 

 

 

imza


E-DERGİLER

 

win87kpk           yd48kpk

SATILIK MAKEDONYA 3Makedonya’da Yerleşik Türkiye’nin Önde Gelen Markalarının Bayiliğine Sahip 17 Yıldır Faaliyet Gösteren Firmamızı Satıyoruz.

Makedonya’da Yerleşik Türkiye’nin Önde Gelen Markalarının Bayiliğine Sahip Makedonya’nın 200 Noktasına Hitap Eden Yapı Malzemeleri Sektöründe 17 Yıldır Faaliyet Gösteren Firmamızı Satıyoruz.

 

 

 

Detaylar İçin +90 532 272 82 17

 

* Makedonya’da yatırım yapan firma sahiplerine Avrupa birliğine vize serbestisi,

* Makedonya’dan yapılacak ihracat için önemli devlet destekleri ve AB fonları avantajlarıyla

 

A Company Resident in Northern Macedonia, Operating in the Building Materials Industry for 17 years,Being a Dealer of reputable and famous brands of Turkey Having Distribution network over 200 point in the market in Macedoniais waiting for her new owners.

 

For further details Please contact : +90 532 272 82 17    

 

Note:

*A country who is very close to become a member of the EU will allow the owners to further expand its activities to EU market.

*With the new regulation which is waiting to be pass from the Government the investors will have the opportunity to get the citizenship which will allow to travel in EU without Visa.

 

SATILIK MAKEDONYA