Şehitlerimiz tekrar

EDİTORYAL

Kemal Bey resim 2021

Pandeminin En Kritik Virajı Arkamızda Kaldı

 

Türkiye olarak giderek yaygınlaşan aşılama faaliyetleri ve tam kapanmanın etkisiyle pandeminin en kritik virajını dönmeyi başardık. Neredeyse tam kapanmayla geçen mayıs ayında sergilediğimiz başarılı ekonomi performansı, içerisinde bulunduğumuz dönem için de yeni ilhamlar yarattı. Türkiye ekonomisinde çarklar çok daha hızlı bir şekilde dönmeye başladı.

Win&ARTProje ve ALU&Art Dergileri olarak ekonomideki iyileşmenin etkilerini sektörümüzün temsilcileri firmalarımızla yaptığımız röportajlar, İMSAD, İKMİB, İDDMİB, İMMİB, TALSAD, GALSİAD gibi dernek ve birliklerimizin açıkladığı raporlar ile yeni sayımıza aktardık. Kademeli normalleşme ile birlikte firma temsilcilerimizle yeniden fiziki ortamda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Türkiye’nin farklı bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde, sektörümüzün çeşitli alanlarını temsil eden ulusal ve uluslararası markaların bölge bayileri ve temsilcileriyle buluştuk. Onların başarı hikayelerinden yola çıkarak, pandemi döneminde yaşadıklarını, 2021 hedeflerini ve sektöre ilişkin değerlendirmelerini içeren çok özel röportajlar gerçekleştirdik. Yeniden sahada, onların arasında olmak, yeni başarı hikayeleriyle uzun ve kısa vadeli hedeflerini dinlemek, geleceğe ilişkin inancımızı artırdı.

İçerisinde bulunduğumuz dönemde, pandemiye karşı sergilediğimiz üstün mücadele gücümüzün firmalarımızı harekete geçirdiğini tespit ettik. Sektörümüzün farklı alanlarında gerçekten hummalı bir çalışma yürütülüyor. Bu çalışmaların olumlu etkilerini çok yakında hepimiz göreceğiz. Sektörel yayıncılıkta çok sayıda ilklere imza atan, sektörün tüm alanlarında üstün temsil gücüne sahip olan Win&ARTProje ve ALU&Art Dergileri olarak bu gelişmeleri sizlere büyük bir gururla aktaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Önümüzdeki dönemde 15 Temmuz’dan itibaren başlayan, Kurban Bayramı’nı da içine alan uzun bir resmî tatil sürecini yaşayacağız. Bu süreçte de Türkiye üretmeye, üretimden gelen gücüyle sürdürülebilir bir ekonomik katma değer sağlamaya devam edecek. Bu sürecin kazanımlarını önümüzdeki ay açıklanan bilançolarda hepimiz göreceğiz.

Yılın 2’nci döneminde Kurban Bayramı vesilesiyle turizm başta olmak üzere çok sayıda sektörün faaliyetleri ekonomimizde domino etkisi yaratacak. Pek çok alanı besleyen sektörümüzü de yılın 2’nci döneminde çok güzel gelişmeler bekliyor.

Bu vesile ile mübarek Kurban Bayramınızı kutluyor, bayramın sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice güzel günleri beraberinde getirmesini diliyoruz.

 

 

 

imza


E-DERGİLER

 

win87kpk           yd48kpk

satılık pvc aluminyum makineleriPVC EKSTRÜZYON VE ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANEL MAKİNELERİ

2 adet -- 750 kg/sa 92 mm çift vida çapı Cincinnati Ekstrüzyon makineleri

1 adet -- 250 kg/sa 60 mm çift vida çapı Cincinnati Ekstrüzyon makinesi

 

 

 

PVC EKSTRÜZYON MAKİNELERİ

 

FACTORY FOR SALE 3 Lines for PVC Window and Door Profiles

2 adet -- 750 kg/sa 92 mm çift vida çapı Cincinnati Ekstrüzyon makineleri

1 adet -- 250 kg/sa 60 mm çift vida çapı Cincinnati Ekstrüzyon makinesi

Model: 2000

Toplam çalışma süresi: 6 yıl - 12.000 saat civarı

70'lik ve 60'lık PVC profil kalıpları

Teknoplast marka (Alman)

Yardımcı kalıplar (Türk malı)

Mixer -- 600 kg/sa - Karataş makina

Soğutucu -- 200,000 kcal kapasiteli Tanınmış makina

Kalıp temizleyici (ısıtmalı) Intersonik marka

Yazıcı - Videojet marka

 

 

satılık pvc aluminyum makineleri 1

 

 

ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANEL MAKİNESİ

 

FACTORY FOR SALE  1 Line for Aluminium Composite Panel

 

2006 model

Toplam çalışma süresi: 2 yıl

Güney Kore malı

Hız: 4 m/dak

Günlük üretim: 125 x 325 cm

plakalardan 900 plaka

satılık pvc aluminyum makineleri 2 

İLETİŞİM | CONTACT : +90 541 272 82 17