satilik pvc makSATILIK PVC PROFİL – PENCERE - ISICAM FABRİKASI

 

 

 

 

 

1998 yılında Esen Plastik - ESENPEN bünyesinde Ankara bölge müdürü olarak başladığım PVC profil sektörüne ASAŞ Alüminyum - ASAŞPEN Ankara bölge müdürlüğü ve ardından ASAŞPEN Türkiye satış müdürlüğü ile devam ettim. Son olarak Saray Alüminyum bünyesinde bulunan SARAYPEN kuruluşunda yine Türkiye satış müdürü olarak görev aldım. 2006 yılında SARAYPEN firmasından ayrılarak kendi işimi kurdum ve Kütahya merkezde ARTWIN PVC profil ve pencere fabrikasını hayata geçirdim.

Bu 12 senede ARTWIN firması olarak 40’tan fazla ülkeye PVC profil ve bitmiş pencere satışı gerçekleştirdik. Kendimiz ile beraber sektör paydaşları makinacılar, aksesuarcılar ve cam - cam yardımcı malzemeleri üreten birçok firmaya binlerce atölyeye ve çalışanlarına yoldaşlık yaptık.

Her konuda olduğu gibi üretim ve istihdamda yaşanan inişli çıkışlı birçok badireyi atlattık. Kimseyi yarı yolda bırakmadık tahsilat problemleri yaşasak bile tedarikçilerimize olan görevlerimizi her zaman yerine getirdik.

Yaklaşık iki yıl önce hizmet sektörüne girme kararı aldık. bu süre içinde devam eden yurt içi ve yurt dışı projelerimizi alnımızın akı ile tamamladık. 2017 Mayıs ayında 9 ay gibi kısa bir sürede tamamladığımız 413 öğrenci ile hizmete açtığımız Kırdar Bilgiören Koleji ile eğitim sektörüne adım attık.

ARTWIN olarak; yirmi senedir firmamıza emeği geçen tüm paydaşlarımıza, atölyeci arkadaşlarımıza, Mardin'den Rize'ye tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

31 aralık 2018 tarihi itibari ile PVC profil ve pencere üretimimizi sonlandırıyoruz. Bu sebeple Türkiye’nin tek entegre tesisinin; PVC profil hatlarını, kalıplarını, tam sistem PVC pencere üretim hatlarını ve modern ısıcam üretim hatlarını ARTWIN markası ile beraber satışa çıkarttığımızı sektörde yatırım yapmak isteyen tüm paydaşlara, PVC sevdalısı dostlara bildirir, herkese hayırlı işler dileriz.

Saygılarımızla

M.TURGAY KIRDAR

+90 532 612 77 27

 

 

     TESİS MAKİNE PARKURU VE ÜRETİM KAPASİTESİ     

** PVC PROFİL HATTI 4 ADET EKSTRÜZYON (3 ADET CINCINNATI VE 1 ADET MİKROSAN MARKA)

** 24 ADET PVC KALIP

** 1 ADET SAC ŞEKİLLENDİRME MAKİNESİ

** 1 ADET KEMER BÜKÜM MAKİNESİ

** 1 ADET AHŞAP LAMİNASYON MAKİNESİ

** CAM ÜRETİM HATTI (CMS MAKİNE)

** PVC PENCERE HATTI (MURAT MAKİNE VE KABAN MAKİNE)

** GÜNLÜK 600 ADET PENCERE ÜRETİMİ

** GÜNLÜK 2.000 M2 ISICAM ÜRETİMİ

 

satilik pvc tesisi 1

satilik pencere uretim tesisi 6

satilik profil uretim tesisi 3

satilik cam uretim tesisi 5

 

 

 

Powered by OrdaSoft!