timder2Geleneksel TİMDER İftarı ve TİMDER Akademi 2017 - 2018 Dönemi Ödül Töreni Gerçekleşti

Geleneksel TİMDER İftarı ve TİMDER Akademi 2017 - 2018 Ödül Töreni 22 Mayıs 2018’de Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi’nde yapıldı. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen gece, TİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Aydın EŞER’in hoş geldiniz konuşması ile başladı.

 

 

TİMDER faaliyetlerinden ve yeniliklerinden kısaca bahseden EŞER, derneğin 30. yılını kutlayarak geçmiş dönem yönetim kurulu başkanlarına teşekkür plaketlerini takdim etti.

TİMDER Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanları adına söz alan Ferhan ÖZKALP, derneğe katkı sağlayan ve geceye katılımları ile destek veren herkese teşekkürlerini iletti. 

TİMDER Yönetim Kurulu Üyeleri, TİMDER Akademi’nin oluşumunda ve bugünlere gelmesinde teşvik ve desteklerini esirgemeyen, eğitime gönül veren sponsorlara teşekkür plaketlerini takdim etti.

TİMDER Akademi Eğitim Komitesi Başkanı Yeşim KURT ŞENGÜN, TİMDER Akademi Kişisel ve Yönetsel Gelişim Okulu birincisi Mehmet Okan ÇALIŞKAN ve Pazarlama ve Satış Okulu birincisi Rıza ÇAKIL’a başarı sertifikalarını takdim etti. 2017 - 2018 dönem birincilerine hediyeleri verildi.

TİMDER Akademi 2017 - 2018 döneminde başarı sertifikası almaya hak kazanan katılımcılara sertifikalarını TİMDER Eğitim Komitesi Üyesi Kemal YILDIRIM takdim etti.

TİMDER Akademi eğitmenlerinden Dr. Öğr. Üyesi Gülbeniz AKDUMAN, TİMDER Akademi’nin yeni eğitim dönemi içeriği ile ilgili bilgi verdi.

Traditional TIMDER Iftar and TIMDER Academy 2017 - 2018 Period Award Ceremony was Held

Traditional TIMDER Iftar and TIMDER Academy 2017 - 2018 Period Award Ceremony was held on 22nd of May 2018 in Grand Cevahir Hotel and Convention Center.

 

timder 71a

timder 71b

 

timder 71c

Powered by OrdaSoft!