sarl alfo logoSarl Alfo, Cezayir Batımatec Fuarı’nda Bu Yıl da Yerini Aldı

Cezayir - Alger’de, 22 - 26 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenen Batımatec 2018 Fuarı’na Ali ŞAHİN, Sarl Alfo Import Export ve Sarl AHT PVC Alüminyum Konstrüksiyon markalarıyla katıldı.

 

 

 

sarl alfo

Cezayir Batımatec Fuarına bu yıl da katılan Sarl Alfo başarılı bir fuar organizasyonuna daha imzasını attı. Birçok ürün grubuyla iş ortaklarına katkı sağlayan Ali ŞAHİN fuar sonrasında açıklamalarda bulundu. Fuarların, sektör profesyonelleri için önemli ticari platformlar olduğunu söyleyen ŞAHİN, Batımatec Fuarı’nın Türk sektör temsilcileri için yurtdışındaki fırsatların belirlenmesi açısından önemli bir yere sahip olduğuna vurgu yaparak, fuara oldukça gösterişli bir stant ile katılım sağladıklarını, Türkiye’nin gururu olarak global pazarlarda başarılı organizasyonlara imza attıklarını sözlerine ekledi.

Cezayir Batımatec Fuarı’nda sektör profesyonelleri, firma yetkilileri ve davetli misafirleri için düzenlediği yemek davetinde birlikte güçlü olmanın önemine vurgu yapan Ali ŞAHİN, fuar organizasyonu süresince gerçekleştirilen ikili iş görüşmelerinden memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Sarl Alfo Took Place in Algeria Batımatec Fair This Year Again

To the Batımatec 2018 Fair held between 22 - 26 April 2018 in Algeria - Alger, Ali ŞAHİN, has attended with the brands Sarl Alfo Import Export and Sarl AHT PVC Aluminum Construction.

 

sarl alfo 71aa

sarl alfo 71a

Powered by OrdaSoft!