pimapen deka2Pimapen Deka Yapı Bursa Fuarı’nda Ürünlerini Tanıttı

Türkiye’nin pencereye adını veren lider markası Pimapen, 16 yıldır başarı ile düzenlenen Bursa İnşaat ve Dekorasyon Fuarı’nda ürünlerini tanıttı. PVC sektörünün öncü kuruluşlarından Pimapen, 11-15 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Tüyap Bursa İnşaat ve Dekorasyon Fuarı’nda 70 m2 standı ile inovatif ürünlerini tanıttı. Pencereye adını veren Pimapen, Bursa’da ki üretici bayisi Deka Yapı ile katıldığı fuarda yoğun ilgi gördü.

 

pimapen deka 71a

Pimapen’in Bursa bayilerinden Deka Yapı’nın standında; ana profilleri 80 mm genişliğinde olan, 6 odacıklı profilleriyle üstün ısı ve ses yalıtımı sağlayan ve yüksek katlardaki rüzgar yüküne karşı üstün mukavemet sağlayan Nirvana, kendinden pervazlı kasa profili ile, doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlayan Carisma, Avrupa ile eş zamanlı geliştirilen ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken Dynamic Sürme, geniş açıklıklarda güvenlik ve yalıtımı bir araya getiren Infınıty/Heibesiebe ve Albatros Sürme ürünlerini sergiledi.

Modern yapılara uyum sağlayacak estetik tasarım çizgisi ve yalıtımın bir arada olduğu ürün grubuyla ziyaretçilerin dikkatini çekti.

Pimapen Deka Yapı Introduced its Products at Bursa Fair

As a leader brand of having given its name to window in Turkey, Pimapen introduced its products at Bursa Construction and Decoration Fair, having been successfully organized for successive 16 years.

Powered by OrdaSoft!