windeckWindeck Plastik, Bayilerine İftar Yemeği Düzenledi

Windeck Plastik, 26 Mayıs 2018 tarihinde iftar programı düzenleyerek bayileriyle bir araya geldi. Bu yıl ikincisi düzenlenen yemeğe geçen yıla göre neredeyse iki katı katılım oldu.

 

 

windeck 71a

Windeck Plastik Genel Müdürü Nezih NAMAZ’ın da bir konuşma yaptığı iftar yemeği yaklaşık 250 kişinin katılımıyla gerçekleşti. NAMAZ, “Bu yemekle bayilerimiz birbirleriyle tanışma ve kaynaşma fırsatı buldular. Bunun yanında bayilerimizle yüz yüze görüşerek daha iyi nasıl hizmet verebileceğimizi konuştuk. Sakarya, Kocaeli, Bilecik, Düzce ve Zonguldak illerimizden bayilerimiz bizleri kırmayıp yemeğe yoğun bir katılım gerçekleştirdiler. Windeck Plastik ailesi olarak tüm bayilerimizi ve onların çalışanlarını ailemizin bir parçası olarak görüyoruz” dedi. Nezih NAMAZ, bu tür organizasyonların sektörü kaynaştırdığını ve yeni dostluklara kapı açtığını söyleyerek bu iftar programını geleneksel olarak yıllarca devam ettirmeyi düşündüklerini belirtti.

“İnşallah, 2019 yılı iftar programımız 500 kişilik olacak. Çünkü geçen yıl 35 bayimizle gerçekleştirdiğimiz iftar programımızı bu yıl 87 bayimizle gerçekleştirdik. Seneye inşallah 150 bayinin katılımını hedefliyoruz” diyen NAMAZ tek felsefelerinin “üreterek, yardımlaşarak birlikte kazanmak” olduğunun altını çizdi.

 

windeck 71b

Powered by OrdaSoft!