3 Ayrı Holde, 3 Farklı Stantla 2018 Avrasya Fuarı’ndaydık

ALU&Art - Win&ART Proje Dergilerimiz ve Fuar Özel Sayımızla, 7 - 10 Mart 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen alanında dünyanın ikinci, Avrasya Bölgesi’nin ise en büyük ihtisas fuarı olan Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı’nda yerimizi aldık.

 

 

 

 

winart aluart 2a

Yurtiçinden olduğu kadar yurtdışından da yoğun ziyaretçi ilgisiyle karşılaşan Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı, bu yıl 70.909 yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlayarak bir rekora imza attı.

Biz de ALU&Art - Win&ART Proje dergilerimiz ve Fuar Özel Sayımız ile Salon 2 Stand 223A, Salon 9 Stand 902 ve Salon 14 Stand 1428’te yerimizi aldık. Fuar alanı içerisindeki reklam çalışmalarımız ile sizleri daha geniş kitlelerle buluşturduk.

ALU&Art - Win&ART Proje Dergileri; sektörün hedef ve beklentilerini doğru belirleyerek farklı projelere imzasını atmaya devam ederken katılım sağladığı tüm fuar organizasyonlarında sektör profesyonellerinin sesi olacaktır.

We Were At 2018 Eurasia Fair With Our Sector Leader Magazines At 3 Different Stands At 3 Different Halls

We showed up at Eurasia Window, Door and Glass Fair, ranked as the world’s second, and Eurasia Region’s first biggest specialty fair, held between March 7-10, 2018, in TÜYAP Fair and Congress Center, with our ALU&Art - Win&ART Project Magazines and our Fair Special Edition.

 

winart aluart 2b

 

Powered by OrdaSoft!