akmanlar aluminyumAkmanlar Alüminyum, Yeni Showroom ve Fabrikasını Açtı

Alüminyum sektörünün önde gelen isimlerinden Akmanlar Alüminyum’un, İzmir Sarnıç’taki yeni showroom ve fabrikası, düzenlenen bir tören ile açıldı. Açılış törenine, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim ŞENOL başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

 

 

 

akmanlar 52

Akmanlar Alüminyum’un 1992 yılında, başladığı serüvenine bu gün 7.000 m2’lik kapalı alana sahip modern showroom ve fabrikasında, mimari sistem profilleri, alüminyum kompozit panel malzemeleri, kompozit CNC ebatlama ve derzleme işlemleri, elektrostatik toz boya ve ahşap transferi, motorlu alüminyum panjur ve kepenk sistemleri imalatı, ithal alüminyum dış giriş kapıları, ithal aksesuarlar, alüminyum ayarlı kapı kasaları imalatı, cam balkon baza sistemleri ve standart balkon küpeşte sistemleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Alüminyum’da Kalitenin Adı

Açılışta konuşan Akmanlar Alüminyum kurucusu Oğuz AKMAN, Ankara’da başlayan alüminyum imalatı serüveninin 1992 yılından itibaren İzmir Karabağlar’da devam ettiğini ve bu süreçte her zaman kaliteyi koruyarak üretimi sürdürmeyi ilke edindiklerini söyledi. Kaliteli üretim ve doğru yatırımlarla bugün alüminyum ürün yelpazesini genişlettiklerini ifade eden AKMAN, bu yeni fabrika ile aynı ilkelerle daha hızlı ve kaliteli bir üretim sürecine sahip olduklarını ifade etti. Akmanlar Alüminyum Genel Koordinatörü Başak AKMAN ise 1992 yılında başlayan yolculuklarının bugün geldiği noktada çok fazla emek olduğunu söyledi. Büyük inşaat firmalarının, portföylerinin en önemli kalemini oluşturduklarını söyleyen Başak AKMAN, ’’Alüminyumun yanı sıra farklı iş kollarına da giriş yaptık. Yeni yerimizde elektrostatik toz boya ve ahşap tesisimiz ile sektörümüzde kaliteli üretimin ve satışın adresi olmayı sürdürüyoruz’’ dedi.

İhracat Artacak

Başta Cezayir, Irak, Almanya ve Fransa olmak üzere birçok ülkeye ihracatlarının olduğunu söyleyen Başak AKMAN, “Önümüzdeki dönemde ihracat rakamlarımızı iç piyasa rakamlarımızla eşit seviyeye çıkartacağız’’ diye konuştu.

Akmanlar Aluminum Has Opened Its New Showroom and Factory

One of the leading brands of the aluminum sector, Akmanlar Aluminum opened its new showroom and factory in İzmir Sarnıç with a ceremony it organized. The opening ceremony was attended by a great number of guests, including the Mayor of Gaziemir, Halil İbrahim ŞENOL.

 

akmanlar 52a

akmanlar 52b

Powered by OrdaSoft!