gebze teknik univ.Gebze Teknik Üniversitesi Sanayi ve Teknoloji Zirvesi’nin Açılışı Başbakan Binali YILDIRIM’ın Katılımıyla Gerçekleşti

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Kocaeli Valiliği’nin önderliğinde Gebze Teknik Üniversitesi tarafından akademik hayatla reel sektörü bir araya getirmek, sanayicilerin kalifiye eleman ihtiyaçlarının karşılanmasına destek vermek, Ar-Ge çalışmalarını öne çıkarmak, sanayi-üniversite işbirliğini üst seviyeye taşımak ve Gebze bölgesinin önemini daha da etkili bir şekilde vurgulamak amacıyla düzenlenen “Sanayi ve Teknoloji Zirvesi” 11-14 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

 

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) Rektörü Prof. Dr. Haluk GÖRGÜN’ün ev sahipliğinde GTÜ Kampüsünde düzenlenen Sanayi ve Teknoloji Zirvesi’ne Başbakan Binali YILDIRIM, Başbakan Yardımcısı Fikri IŞIK, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk ÖZLÜ, Kocaeli Valisi Hüseyin AKSOY, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Faruk ŞEKERCİ, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin HÜLAGÜ, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem SAVAŞ, İlçe Kaymakamları, Aselsan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Murat ŞEKER, İl Emniyet Müdürü Necati DENİZCİ, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman ASLAN, İlçe Belediye Başkanları, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan ZEYTİNOĞLU, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail ÇİLER, akademisyenler, OSB Başkanları, işadamları ve öğrenciler katıldı.

 

gebze teknik univ 1a

gebze teknik univ 1b

Powered by OrdaSoft!