ersas logoErsaş Alüminyum; Almanya Fensterbau Frontale Fuarı’ndaydı

Ersaş Alüminyum; 21 - 24 Mart 2018 tarihleri arasında Almanya’nın Nürnberg şehrinde düzenlenen Fensterbau Frontale Fuarı’nda katılım sağlayarak Türkiye’yi global pazarlarda başarıyla temsil etmeye devam ediyor.

 

 

 

 

 

ersas aluminyum 1a

Dünyada da bir ilk olan PAL System pencere profili ile marka bilinirliğinden söz ettiren Ersaş Alüminyum A.Ş., yurtdışı fuarlarına katılım göstermeye hız kesmeden devam ediyor.

Ersaş Alüminyum, sektörün önde gelen firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu dünyanın en büyük ihtisas fuarı olan Fensterbau Frontale’de PAL System ve PAL Demonte System, global ziyaretçiler tarafından dikkat çekti.

Tüketicinin Ersaş PAL Demonte System ile 20 dakikada kendi penceresini yapabileceği uygulamalı şekilde gözler önüne serildi.

Ersaş Alüminyum Dünyada bir ilk olan PAL Sytem pencere sistemini PVC pencerenin doğduğu ülke olan Almanya’dan tüm dünya pazarına sundu. Ersaş Alüminyum’un bu sistemleri Avrupa ve Dünya pazarında çok ilgi gördü ve şaşkınlık yarattı. Bir Türk firması olarak Pal Sytem buluşuyla PVC pencere için önemli olan bu ülkede Türkiye’yi temsil etme gururunu yaşadı.

Başarılı bir fuar organizasyonu ardında bırakan Ersaş Alüminyum yetkilileri, uluslararası pazarda ülkemizi temsil etmeye devam edeceklerini ifade etti.

Ersaş Aluminum showed up at Fensterbau Frontale Fair in Germany

Having participated at Fensterbau Frontale Fair, held in Nürnberg City of Germany between March 21-24, Ersaş Aluminum keeps on representing Turkey successfully at the global markets.

 

ersas aluminyum 1b

ersas aluminyum 1c

 

Powered by OrdaSoft!