iso logoTürkiye’nin En Büyük Sanayi Odasında Yeni Yönetim Kurulu Belirlendi: Erdal BAHÇIVAN Rekor Destekle İkinci Kez Başkan Seçildi

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) 2018-2022 döneminde görev alacak Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri seçimi tamamlandı. Seçime tek liste ile katılan İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal BAHÇIVAN, Meclis Üyelerinin rekor desteğiyle ikinci kez başkan seçildi. İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal BAHÇIVAN, “İstanbul Sanayi Odası, kurumsal çimentosunun ve kültürünün güçlenerek devam ettiğini örnek bir şekilde bir kez daha kanıtladı. Ne mutlu bizlere” dedi.

 

 

iso 1a

Türkiye’nin 18 bini aşkın üyesiyle en büyük sanayi odası olan İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) 2018-2022 döneminde görev alacak Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri seçimi tamamlandı. İSO Odakule’de gerçekleştirilen seçime tek liste ile katılan İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, 120 Meclis Üyesinin 109’unun sandık başına gittiği seçimde 108 üyenin oyunu alarak rekor bir destekle ikinci kez başkan seçildi. Erdal Bahçıvan, böylece 2013-2017 döneminin ardından 2022 yılına kadar İSO’da ikinci kez Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapacak.

İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal BAHÇIVAN, seçimlerin ardından yaptığı değerlendirmede “İstanbul Sanayi Odası, kurumsal çimentosunun ve kültürünün güçlenerek devam ettiğini örnek bir şekilde bir kez daha kanıtladı. Ne mutlu bizlere... Seçimlere rekor katılım ve destekle bizlere bu teveccühü gösteren tüm sanayicilerimize teşekkür ederim” dedi.

Yönetim Kurulunda Beş Yeni İsim

Seçim sonucunda İSO’da 2018-2022 yılları arasında görev yapacak olan Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Erdal BAHÇIVAN, Adnan DALGAKIRAN, İrfan ÖZHAMARATLI, Sadık Ayhan SARUHAN, Sultan TEPE, Bekir YELKEN, Kemal AKAR, İsmail Cenk ÇİMEN, Vehbi CANPOLAT, Cemal KELEŞ, Mustafa TACİR’den oluştu. İSO Yönetim Kuruluna yeni giren üyeler de AKAR, ÇİMEN, CANPOLAT, KELEŞ ve TACİR oldu.

İSO Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri ise Bülent TAŞ, İbrahim AYDOĞAN, Ramazan GÜVEN, Ayşegül ÇAPAN, İlhan BAYRAK, Nuri GÜRCAN, Hüseyin ÇETİN, Yüksel ÖZYURT, Nesim BENSUSAN ve İsmet AKKAYA’dan oluştu. Seçimlerde ayrıca Disiplin Kurulu’nda 6 Asil Üye ve 6 Yedek Üye ile TOBB Delegeleri olarak 23 Asil ve 23 Yedek Üye de belirlendi.

 

iso 1b

İSO Meclis Başkanı Yeniden Zeynep BODUR OKYAY Oldu

İSO Yönetim Kurulu ile aynı gün yapılan yeni dönemin ilk Meclis toplantısında, İSO Meclis Başkanlık Divanı da seçildi. Yapılan oylama sonucunda Zeynep BODUR OKYAY, İSO Meclis Başkanlığı’na yeniden seçildi. İSO Meclis Başkan Vekilleri Hasan BÜYÜKDEDE ile Ayhan YAVRUCU, Katip Üye de Serdar URFALILAR oldu.

New Board of Directors Was Established in Turkey’s Largest Chamber of Industry Erdal BAHÇIVAN Was Elected As Chairman For The Second Time With A Record Number of Support

The Chairman and Members of the Board of Directors of Istanbul Chamber of Commerce (ISO) who will serve during the period of 2018-2022 were elected. Erdal BAHÇIVAN, Chairman of ISO BoD, who joined the election with a single list, was elected as Chairman for the second time with a record number of support from council members.

 

iso 1c

iso 1d

 

 

 

Powered by OrdaSoft!