imsad logo

2018 Yılının İlk Gündem Buluşmaları Toplantısı Gerçekleşti

Türkiye İMSAD’ın yılda dört kez çeyrek periyotlarda düzenlediği, 2018 yılının ilk Gündem Buluşmaları’ toplantısı, 5 Nisan Perşembe günü Ortaköy Feriye Palace’ta yapıldı. 

 

 

 

imsad 70a

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi ERDOĞAN’ın açılış konuşmasını gerçekleştirdiği Gündem Buluşmaları’nda, Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Kerem ALKİN dünya ve ülke ekonomisini, Dr. Can Fuat GÜRLESEL ise inşaat ve inşaat malzemeleri sanayisinin faaliyetlerini, son verilerle değerlendirdi. İnşaat malzemesi sanayicileri ve iş dünyasından isimlerin büyük ilgi gösterdiği, Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Çetin TECDELİOĞLU’nun moderatörlüğünde gerçekleşen toplantının konuk konuşmacısı ise Ekonomist Gökhan ŞEN oldu. Gökhan ŞEN, ‘Ticaret savaşları’, ‘Küresel büyümenin güçlü seyri’, ‘Makro şartların gelişen ülkelere etkisi ve bu resimde Türkiye’nin yeri’ içerikli konulara yönelik değerlendirmelerini paylaştı.

First Agenda Meeting of the Year 2018 Took Place 

First of Quarterly Agenda Meetings of The Year 2018 held by Türkiye İMSAD(Association of Turkish Construction Material Producers) was held in Ortaköy Feriye Palace on 5th, April 2018.

imsad 70c

imsad 70bb

imsad 70d

imsad 70g

Powered by OrdaSoft!