firat plastikWinhouse, Fensterbau Frontale’de Türkiye’yi Başarıyla Temsil Etti

Dünyanın en önemli pencere ve kapı fuarı Fensterbau Frontale 120.000’in üzerinde ziyaretçiyle Almanya’nın Nürnberg kentinde 21-24 Mart tarihleri arasında gerçekleşti. Fuarda, Fırat’ın ihracat gücü Winhouse, farklı coğrafi bölgelerin ihtiyaçları için özel olarak tasarladığı ürünleriyle ilgi odağı olmayı başardı.

 

 

firatpen 001

Fensterbau Frontale fuarında, Zenia, Zenia Hebeschiebe, Selenit, Garnet, Diamond, Selenit Fransız Kasa, Selenit Hollanda Kasa, Andes ve Andes Sliding ürünlerini müşterileriyle buluşturan Winhouse, başarılı ticari bağlantılar gerçekleştirirken Türkiye’yi üst seviyede temsil etmenin de haklı gururunu yaşadı. Stant tasarımıyla oldukça ilgi toplayan Winhouse, dünyanın farklı bölgelerinden bayilerini ve misafirlerini ağırladı. Birçok ziyaretçinin yanında T.C. Nürnberg Konsolosu Sn. Gürol BAŞ da Winhouse standını ziyaret edenler arasındaydı. Tüm iş ortaklarına ve müşterilerine stantlarını ziyaret ettiği için teşekkürlerini sunan Winhouse yetkilileri, 2020’deki fuara da katılacaklarını bildirdi. 

Winhouse successfully represented Turkey in Fensterbau Frontale  

Fensterbau Frontale, the most important window and door fair of the world, took place between 21-24 March in Nuremberg, Germany, with more than 120,000 visitors. In the fair, Winhouse, the export power of Fırat Company, managed to attract visitors with its products specially designed for the requirements of various geographical regions.

firatpen 002

Powered by OrdaSoft!