profine logo2.425 Yıl Toplam Ortaklık: Profine, Nürnberg’de Gerçekleşen Fensterbau Fuarı’nda, 87 Müşterisiyle Onur Duydu

Dr. Peter MROSİK, Fensterbau Fuarı’nı, 2016 yılından sonra bu sene ikinci defa, müşterilerine yönelik bir yıldönümü kutlama fırsatına dönüştürdü. Profine’ın sahibi ve CEO’su olarak 87 müşteri şirketine, sistem sağlayıcılarına olan toplam 2.425 yıllık güven ve bağlılıklarından ötürü şahsen teşekkür etti.

 

 

profine 1

Fuar standındaki konuşmasında Dr. MROSIK konuyu: “Müşterilerimizin bize olan güvenine değer veriyoruz. Hızla akıp giden zamanda, uzun vadeli ve sadık iş ortaklıkları, sıradan değil, daha ziyade istisnai bir durumdur” şeklinde vurguladı.

10 yıl ile 60 yıl arasındaki sürelerde KBE, Kömmerling ya da Trocal markalarından biri ile ortaklık yapan Profine müşterileri, bu törende onurlandırıldı. toplam 26 ülkeden birçok müşteri toplantıya katıldı.

“Bizi biz yapan, müşterilerimizdir” diyen Dr. MROSIK, sözlerini şu şekilde sür-dürmüştür: “Sizlerin Profine ile olan ortaklığı, benim için kişisel bir onurdur; başarılı birlikteliğimizin bundan sonra da uzun yıllar devam etmesi en büyük hedefimdir.” 

Total of 2,425 Years of Partnership: Profine was Glorified with its 87 Customers at the Fensterbau Fair in Nuremberg

For the second time after 2016, Dr. Peter MROSİK once again turned the Fensterbau Frontale Fair into an opportunity to celebrate an anniversary for its customers. As the owner and CEO of Profine, he personally delivered his thanks to 87 client companies and system providers for their total 2.425 years of trust and commitment.

Powered by OrdaSoft!