ozcelik logoÖzçelik Makina ve Oz Machine Fuarlarda

Özçelik Makina ve Oz Machine Mart ayında art arda katılım sağladığı Avrasya Pencere ve Fensterbau Frontale fuarlarında 5 yeni ürün lansmanı ile ziyaretçilerinin yine ilgi odağı oldu.

 

 

 

 

ozcelikist+alm 1

Özçelik ve Oz Machine markalarıyla katılmış olduğu Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarlarında 5 farklı yeni ürün ile CNC kontrollü alüminyum ve kompozit panel işleme makinası ve aynı zamanda tavsiye edilen aparatlarla profil işlemeye imkan sağlayan Lepus – X, CNC kontrollü 4 eksen profil işleme merkezi olan Garnet XS4 ve Gemini ailesinin yeni üyeleri otomatik 3 eksen servo kontrollü, 550 mm testereli radyal çift kafa kesim makinası Gemini – X, otomatik 3 eksen servo kontrollü, 600 mm testereli çift kafa kesim makinası 

Gemini – VI, yarı otomatik 1 eksen servo kontrollü 550 mm testereli çift kafa kesim makinası Gemini – V R müşterilerin beğenisine sunuldu.

2 yılda bir gerçekleşen ve sektörün en büyük ve en önemli organizasyonlarından biri olan Fensterbau Frontale Fuarı’na daha önceden Özçelik markası ile defalarca katılım sağlayan Özçelik Makina, bu yıl Oz Machine markası ile ilk defa fuar ziyaretçilerinin karşısına çıktı. Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarlarında lansmanını gerçekleştirdiği ürünler arasında olan CNC kontrollü alüminyum ve kompozit panel işleme makinası 

Lepus – X, 4 eksenli CNC profil işleme merkezi Garnet XS4 ve otomatik 3 eksen servo kontrollü, 550 mm testereli radyal çift kafa kesim makinası Gemini – X ürünlerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Bunların yanında, geniş ürün yelpazesinin en çok tercih edilen ürünlerinden olan alttan çıkma kesim makinası Meteor – II 500, 3 motorlu kopya freze işleme makinası Galaxy –  IV ve 4 eksenli CNC profil işleme merkezi Garnet ürünlerini sergiledi.

Özçelik Makina and Oz Machine Showed Up In Fairs

Özçelik Makina and Oz Machine remained to be at the center of attention, thanks to the launch of their 5 new products at the Eurasia Window Fair and Fensterbau Frontale Fair they attended in March.

ozcelikist+alm 2

Powered by OrdaSoft!