guneswinlogo

Güneşwin 1. Yılını Kutladı

Şenay GÜNEŞ SEKMEN, Yavuz DEBRELİ, Ufuk GÜNEŞ tarafından 2017 yılında İstanbul’da kurulan Güneşwin Pencere ve Kapı Sistemleri 1.yılını kutladı. 

 

 

 

guneswin 1

2000 yılından gelen tecrübe ile ustalığı ve titiz işçiliği Pimapen kalitesiyle bütünleştiren Güneşwin, bugün İstanbul’un her köşesine uzanan hizmet ağı ile müşterileriyle buluşmaktadır. Kurulduğu günden beri, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinen Güneşwin, sistemli bir hizmet anlayışıyla bugünlere gelmiştir. Hedeflerine ulaşmak adına, profesyonel bir satış ve pazarlama ağı oluşturan, montaj elemanlarının ve diğer personelinin eğitimine büyük önem veren firma, aynı zamanda tüketiciyi bilgilendirmeyi ve tüketicinin arz ve taleplerini karşılamayı ön planda tutmaktadır. 

İstanbul Bahçelievler’de 1.000 m2 kapalı alanda kurulu Güneşwin tesisi robot teknolojisi ile üretim yapıp, kalifiye personel ile çalışmaktadır. Tesisin üretim kapasitesi tek vardiyada günlük 1.500 m/tül, yıllık 400.000 m/tül kapı-penceredir. Tesis, İstanbul ve çevre illerine satış yaptığı gibi, proje bazında Avrupa ülkelerine de ihracat yapmaktadır. Bir yıl içinde Makedonya, Romanya ve Almanya gibi ülkelere Türk ürünleri göndermenin haklı gururunu yaşayan Güneşwin, müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek arzusundadır. 

Güneşwin, her zaman daha kaliteli bir hizmet sunmaya devam edip her geçen gün artan talepler doğrultusunda kendini ve hizmet alanını geliştirerek sektörde büyümeye devam edecektir.

Güneşwin Celebrated Its 1st Anniversary

Having been founded by Şenay GÜNEŞ SEKMEN, Yavuz DEBRELİ, and Ufuk GÜNEŞ in İstanbul in 2017, Güneşwin Window and Door Systems celebrated its 1st anniversary. 

 

guneswin 2

guneswin 3

Powered by OrdaSoft!