reformcivatalogo2018 Reform Civata’nın Yılı Olacak

Nisan ayında yeni üretim tesisine taşınacak olan Reform Civata, 2018 için heyecanlı. 5 milyon dolarlık yeni tesisin devreye alınması ile birlikte ihracat payı ve ürün gamı da değişecek.

 

 

 

reformcıvata

Otomotiv, beyaz eşya, inşaat ve pencere sektörlerine üretim yaptıklarını kaydeden  Reform Civata Genel Müdürü Tayfun BORA, yeni üretim tesislerini devreye almaya hazırlandıklarına dikkat çekerek, “2018 bizim yılımız olacak. Çok uzun yıllardır Pendik bölgesinde faaliyet gösteriyorduk. Nisan ayı ile birlikte Tuzla’daki yeni tesisimize taşınmayı planlıyoruz” diye konuştu. 

Yeni tesis yatırım maliyetinin yaklaşık 5 milyon dolar olduğuna dikkat çeken BORA, “Avrupa ve Uzak Doğu’dan getirdiğimiz yeni makine parkurlarımızın kurulması için gün sayıyoruz” dedi. Kalite sistemlerine ve otomasyon konusuna yatırımlarının bulunduğunu belirten BORA, Endüstri 4.0 ile ilgili de çalışmalar yaptıklarını söyledi. 

İhracat Payı Artacak

Yeni dönemde toplam satışlar içerisinde ihracatın payını artırmayı hedefleyen ve yeni ihracat bağlantıları kuracak olmanın heyecanı içinde olduklarını dile getiren BORA, “İhracatın %20 olan payını %55 seviyesine yükseltmeyi planlıyoruz” dedi.

Lansman Yapılacak

Daha modern ve daha teknolojik bir üretim tesisi ile faaliyetlerine devam edecek olmanın Reform Civata’nın rekabet gücünü de tetikleyeceğine dikkat çeken BORA, yeni tesisleri için bir lansman da planladıklarını söyledi. 

Ürün Gamında Yenilik

Reform Civata’nın kuruluşundan bu yana özel ürünler üretme odaklı bir yapısı olduğunu hatırlatan BORA, yeni süreçte özel ürün gamına ek olarak standart ürünlere de yöneleceklerine dikkat çekti. 

Fuar Katılımlarımız Devam Edecek

Fastener Fair Turkey 2018 İstanbul’da oldukça dikkat çektik. Bundan sonra İstanbul ve Stuttgart’da düzenlenen bağlantı elemanları fuarlarının yanı sıra ABD, Avrupa, Brezilya, İtalya’daki fuarlara da katılacağız” dedi.

Kurumsal Kimlik ve Logo Değişti

35 yıldır bağlantı ekipmanları sektöründe faaliyet gösterdiklerinin altını çizen BORA, “Şirketin logo ve kurumsal kimliğini baştan aşağı yeniledik” diye konuştu.

2018 will be the year of Reform Civata 

Reform Civata, which will be moving to its new production facility in April, is very excited for 2018. With the commissioning of the new facility of 5 million dollars, its export share and product range will change as well.

Powered by OrdaSoft!