schtecSchtec Makine, Fuarlara Katılmaya Devam Ediyor

Yüksek teknoloji ve kalite anlayışı ile üretmiş olduğu makineleri müşterileriyle buluşturan Schtec Makine, mart ayında iki fuara birden katılım gösterdi. 7 – 10 Mart tarihleri arasında yapılan Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı ile 21 – 24 Mart tarihleri arasında yapılan Almanya Fensterbau Frontale Fuarı’nda ürün gamını katılımcılarla buluşturdu.

 

 

schtec 1

2013 tarihinde kurulan ve Türkiye’nin sektörde hızlı yükseliş grafiğine sahip olan firması Schtec Makine, 7 – 10 Mart tarihleri arasında İstanbul Tüyap Kongre Merkezi’nde yapılan Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı’na ve 21 – 24 Mart tarihleri arasında Almanya’nın Nürnberg şehrinde yapılan Fensterbau Frontale Fuarı’na katıldı. Her iki fuarda da PVC ve Alüminyum kapı-pencere imalatı yapan bir firmanın ihtiyacı olan tüm makineleri stantlarında sergiledi. Dünya üzerinde 45 ülkeyi aşkın ihracat hacmiyle farklı kıta ve ülkelerde satış faaliyetlerini yürüten Schtec’in kesim makineleri, freze ve delme makineleri, köşe pres makineleri, profil işleme ve kesim merkezleri, orta kayıt alıştırma merkezleri, vidalama merkezleri, destek sacı vidalama merkezleri, kaynak makineleri, kaynak ve temizleme otomasyon hattı, köşe temizleme makineleri ve aksesuar montaj makineleri fuar katılımcılarından yoğun ilgi gördü.

Schtec Machinery Keeps On Showing Up In the Fairs

Offering its customers the machines it manufactures with the perception of high technology and quality, Schtec Machinery participated in two fairs in a row in March, namely the Eurasian Door, Window, and Glass Fair held between March 7-10, and German Fensterbau Frontale Fair held between March 21-24, and introduced its product range to the guests of these fairs.

schtec 2

Powered by OrdaSoft!