ado logoAdo Grup Avrasya Kapı Pencere Fuarı’nda

Dünyanın ikinci, Avrasya Bölgesi’nin ise en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere, Kapı ve Cam 2018 Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

 

 

 

adopen 0

Sektörlerinin önde gelen ulusal ve uluslararası markalarından 600’e yakın katılımcı firmanın yanı sıra 70.000 kişinin üzerinde ziyaretçiyi de ağırlayan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı’nda, Adopen, Adokapı ve Accado stantlarıyla katılım sağlayan ADO Grup farklı ihtiyaçlara uygun geniş ürün yelpazesi, yenilikçi çözümleri ve gelecek vizyonu ile çalışmalarını katılımcılar ve ziyaretçiler ile paylaştı. 

Dünyanın yapı malzemeleri üreticisi olma hedefi ile sektöründe yeniliklere imza atan ADO Grup, önceki yıllarda olduğu gibi bu senede pvc pencere ve kapı sistemleri, pvc profil, alüminyum pencere ve kapı sistemleri, ahşap kompozit ve mdf kapı, kapı ve pencere aksesuarları gibi farklı alanlardaki yüksek kaliteli ile ürün yelpazesini fuar sürecince misafirleri ile buluşturdu. 

Ado Grup dünya çapındaki en son teknolojiler kullanılarak üretimi yapılan ürünleri ile ulusal ve uluslararası müşterilerin ziyareti ve sektörün önde gelen isimlerinin katılımıyla verimliliği bu yıl da artırarak fuarın en gözde markaları arasında yer aldı.

Üretim Faaliyetlerini 20 yıldır, artan üretim hacmi ve yükselen işgücü sayısı ile Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki entegere tesisleri ile 3 farklı kıtadaki fabrikalarında devam ettiren ADO Grup 62 yıldır aralıksız olarak sektörüne, bölgesine ve Türkiye’ye değer katmaya devam etmektedir.

Ado Group in the Eurasian Door Window Fair

Having participated in the Eurasia Window, Door and Glass Fair, which hosts nearly 600 participant companies of the major national and international brands in their sectors, and more than 70,000 guests, with its Adopen, Adokapı and Accado stands, ADO Group thereby presented not only its wide range of products and innovative solutions, but also its vision and works for the future to the fair’s participants and guests. 

 

adopen 2

Powered by OrdaSoft!