vhs logoVHS, Her Geçen Gün Pazar Payını Arttırıyor

Kısa zamanda yurtiçinde olduğu kadar yurtdışı pazarlarında da tercih edilen bir marka haline gelen VHS, İstanbul’da düzenlenen 2018 Avrasya Kapı, Pencere, Cam ve Almanya’da düzenlenen Fensterbau Frontale Fuarı’ndaydı.

 

 

 

VHS 1

VHS, 7 – 10 Mart tarihlerinde Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı’ndaki stantlarında düzenledikleri fuar kokteylinde davetli sektör paydaşları ile bir araya geldi. Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı’nın ardından 21 - 24 Mart tarihleri arasında Almanya’da düzenlenen Fensterbau Frontale Fuarı’nda da yerini aldı.

Marka ve ürünlerine dair görüşlerini aldığımız VHS Dış Ticaret Müdürü Rıfat BAYSAL; “VHS; Türkiye ve Avrupa’nın 8 ülkesinden kalite sertifikalarına sahip ürünlerin markasıdır. Ayrıca VHS üretim tesisleri ve ürünleri, yerli ve yabancı yetkili enstitüler tarafından periyodik olarak uygulanan teknik analizler ve mekanik testlerle kontrol edilmektedir. Bilinir ve güvenilir bir marka olma hedefiyle çıktığımız yolda, edindiğimiz tecrübe ile kaliteden ödün vermeden daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ulusal ve uluslararası fuarlara katılarak ürünlerimizi sektör profesyonellerinin dikkatine sunuyoruz. Mart ayında sektörümüzün en önemli ve büyük fuarları olan Avrasya Kapı, Pencere, Cam ve Fensterbau Frontale Fuarı’na katılım göstererek her geçen gün pazar payımızı arttırıyoruz” dedi.

VHS Market Share Increases Day by Day

Having become a preferred brand not only at the domestic market, but also in the foreign markets within a short period of time, VHS showed up also in the 2018 Eurasian Door, Window, and Glass Fair held in İstanbul, and the Fensterbau Frontale Fair, held in Germany.

VHS 3

 

 

VHS 2

Powered by OrdaSoft!