vorne logo

Vorne, Fuar Katılımlarına Devam Ediyor

Vorne, 7 - 10 Mart 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Avrasya bölgesinin en önemli fuarı olan 2018 Avrasya Fuarı’na ve dünyanın en büyük ihtisas fuarı olan 21 - 24 Mart tarihleri arasında Almanya’da düzenlenen Fensterbau Frontale Fuarı’na katıldı.

 

 

 

vorne 1

Pencere ve kapı sistemleri alanında profesyonel çözümler üreten Vorne, Çift açılım, tek açılım, vasistas, çift kanat, paralel sürme, katlanır sürme, kaldır sür sistemlerinin yanı sıra Kilitli İspanyolet ve gömme kilitler olmak üzere geniş ürün yelpazesini fuar organizasyonu kapsamında sektör profesyonellerinin dikkatlerine sundu.

Dünya standartlarında, yüksek teknoloji donanım ile üretim yapan Vorne, bayiler arasındaki bağın güçlenmesine katkı sağlamak hedefi ile her yıl geleneksel hale getirdiği gala yemeğini, 9 Mart 2018 tarihinde Sheraton Ataköy Hotel’de gerçekleştirdi. Vorne yönetiminin ve sektörden konukların bir araya geldiği gala yemeğinde katılımcılar keyifli anlar yaşadı.

Vorne Continues to Participate in the Fairs

Vorne, participated in the Eurasia Fair 2018, held at the Tüyap Fair and Congress Center between March 7-10, 2018, which is acknowledged as the most prestigious fair of its region, and then in the Fensterbau Frontale Fair, held in Germany between March 21-24, which is acknowledged as the world’s biggest expertise fair.

vorne 1a

vorne 1b

Powered by OrdaSoft!