pimapen logoAvrasya Pencere Fuarı’nda Pimapen 2018 Konseptini Tanıttı

Türkiye’nin pencereye adını veren lider markası Pimapen, Dünya’nın en büyük ikinci ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere, Kapı & Cam Fuarı'nda enerji verimliliği konsepti ile dikkatleri üzerine çekti.

 

 

pimapenkpc 1

Pvc sektörünün öncü kuluşlarından Pimapen, 19.Uluslararası Pencere Fuarı’nda ki  243 m2 standı ile enerji verimliliği konseptini tanıttı. Pencereye adını veren Pimapen, enerji verimliliği konusunda tüketici, paydaş ve iş ortaklarını bilinçlendirmek için seçtiği konspeti ile büyük ilgi gördü.

Pimapen, yurt içi ve yurt dışından ziyaretçilerini ağırladığı fuarda, Nirvana, Carisma, Dynamic Sürme, Infinity/Heibesiebe  ve Albatros Sürme ürünlerini sergiledi. Ana profilleri 80 mm genişliğinde olan, 6 odacıklı profilleriyle üstün ısı ve ses yalıtımı sağlayan ve yüksek katlardaki rüzgar yüküne karşı üstün mukavemet sağlayan Nirvana ile normal sürme sistemlere göre yalıtımı üst düzeyde olan, kullanım kolaylığı ile dikkat çeken Dynamic serisinin alışılmışın dışında sürme konforu sağlaması ziyaretçilerin beğenisi aldı.

PVC sektörünün öncü kuruluşlarından Pimapen, 40. katta 2800 Pa (rüzgar hızı: 241 km/saat) rüzgar yükü altında uzun yıllar azami performans sağlayacak şekilde tasarladığı Carisma ürünü ile Ar-Ge  faaliyetlerine önem verdiğini,  pazarın değişen ve gelişen yüzüne uygun çözümler sunduğunu göstermiştir

Enerji Verimliliğini Önemsiyoruz

Pimapen Satış ve Pazarlama Müdürü Seyfettin Aslan, Avrasya Pencere Fuarı’nın sektör için önemini vurguladı. Yapılardaki enerji kayıplarını minimum seviyeye indirerek bu konuda tüketicileri bilinçlendirmek için çalışmalar yapılacağını belirten Seyfettin Aslan, “gelecek nesiller için enerji verimliliğini önemsiyoruz.” dedi.

Pimapen Introduced Its 2018 Concept at the Eurasian Window Fair 

Pimapen, the leading brand for window profiles in Turkey, attracted attention with its energy efficiency concept in Eurasia Window, Door and Glass Fair, which is the second biggest specialized fair of the world.

pimapenkpc 2

pimapenkpc 3

Powered by OrdaSoft!