firat plastik

Fıratpen’in,  Winhouse, Gedizpen Markalarıyla Katıldığı Pencere Fuarı’nda Yeni Ürünleri Büyük İlgi Gördü

19. Uluslararası Pencere Fuarına geçen sene olduğu gibi Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen markalarıyla 1102 m2’lik standıyla 8. salonda katılan Fırat, sektör profesyonellerinin buluşma noktası ve ilgi odağıydı. 7-10 Mart tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen fuar sektörün nabzını tutarken Fırat başarılı bir fuarı daha geride bıraktı.

 

fıratpenkpc 1

“Daima Öncü Daima Lider” mottosuyla Elegance 80, Selenit 75, Zenia Hebeschiebe, Zenia Slide, Selenit eşik Sistemi, Garnet 70, sürme sistemleri ve ihracat departmanı için bölgelere özel tasarlanan yeni serilerini sergileyen Fırat’ın tüm pvc profil serileri sektör temsilcileri, mimarlar ve müteahhitler tarafından büyük ilgi gördü. 80 mm kasa ve kanat genişliği, opsiyonel A sınıfı et kalınlığı, 3200 Pa emniyet testinde rüzgar yükü ve 9A sınıfında su sızdırmazlığının 50. Katta bile sağlandığı gerçek 3 contalı ilk ve tek PVC Pencere Sistemi Elegance 80, 75 mm kasa ve kanat genişliğine sahip 6 odacıklı, opsiyonel 3 contalı ve A sınıfı et kalınlığına sahip Selenit 75, tüm noktalarda EPDM Conta ile % 100 yalıtım sağlayarak Türkiye’nin her bölgesine sürme konforu yaşatan yeni ürünümüz Zenia Hebeschiebe ve Zenia Slide, oval hatlarıyla pencere estetiğinde yeni bir dönem başlatan Opal 70, 85 mm kasa genişliği 7 odacıklı tasarımı ve yine A Sınıfı et kalınlığı ile Redonit 85 ve 70’likte sektörün kusursuz serisiyle yeni bir dönem başlatan Garnet 70 ziyaretçileriyle buluştu. Fırat standında en fazla ilgi çeken ürünler yeni tasarımlarıyla Elegance 80, Zenia Hebeschiebe, Selenit Hollanda Kasa ve Selenit Fransız Kasa idi. 22 farklı renk seçeneğiyle “trend colors” bölümü standın bir diğer cazibe merkeziydi. Bu senenin trend renkleri smooth antrasit, antrasit, füme, sedir ve antik cevizi diğer renklerle aynı sürede tedarik edebilen Fırat bayileri yeni alüminyum kol serisini de yakından inceledi. Özellikle Başta Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden birçok ziyaretçi ağırladığımız standımıza cuma günü misafir olan ünlü müzisyen Sarper SEMİZ, Fırat sahnesinde keyifli anlar yaşattı. 

Fıratpen’s New Products Drew Much Attention in the Window Fair It Participated with Its Winhouse and Gedizpen Brands

Having participated in the 19th International Window Fair with its Winhouse and Gedizpen Brands at its stand of 1102 m2 located at Hall No.8, Fıratpen was once again the meeting point and focus of attention for the sector’s professionals, just like in the year before. Keeping the pulse of the industry, the fair held in TÜYAP between March 7th-10th proved the success of Fırat once again.

fıratpenkpc 2

fıratpenkpc 3

fıratpenkpc 4

Powered by OrdaSoft!