egepen logoAvrasya Pencere Fuarı’nda Egepen Deceuninck Rüzgarı Esti

PVC sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda  ürünlerini sergiledi. 

 

 

 

egepen 70a

‘Türkiye’nin Penceresi’ Egepen Deceuninck, TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’nda başta Legend, Legend Sürme olmak üzere tüm sistemlerini ve Assist hizmetini tanıttı. Bu yıl 19’uncusu düzenlenen, bölgenin en büyük ve en önemli pencere fuarı olma özelliğini gösteren Avrasya Pencere Fuarı, 100’ün üzerinde ülkeden 60 binin üzerinde sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerini bir araya getirdi. Fuarda pencereye dair tüm sistemler ve ürünler sergilendi. Egepen Deceuninck, kendi ürünleri üzerinde yaptığı Ritm Show ile izleyicilere keyifli anlar yaşatırken, müzik dinletisiyle beğeni kazandı.

“Sektör Liderleriyle İş Birliklerimizi Güçlendiriyoruz”

Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer ÖZEN, fuara dair yaptığı açıklamada, 19. Avrasya Pencere Fuarı’nın sektör açısından önemli bir organizasyon olduğuna değindi. Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden biri olan Egepen Deceuninck olarak, Türkiye’deki PVC sektörünün gelişimi için gerçekleştirilen tüm organizasyonları desteklediklerini ifade eden ÖZEN, “Yerli ve yabancı lider sektör firmalarının yer aldığı fuarlarda yeni trendlerimizi sergiliyor, sektör liderleriyle iş birliklerimizi güçlendirmeye yönelik yeni çözümler geliştiriyoruz. Bu nedenle, dünyanın en önemli pencere fuarlarından biri olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere Fuarı’nda ısı ve ses yalıtımında en etkili ürün olan Legend ve Legend Sürme Sistemlerimizi, Türkiye’nin 55 ilinde 150 bayimizle hayata geçirdiğimiz, sektörde bir ilk olan Assist projemizi tanıttık. Ürünlerimize fuardaki ilgiden oldukça memnunuz” dedi. 

Egepen Deceuninck Left Its Mark on the Eurasia Window Fair

One of the pioneering leaders of the PVC sector, Egepen Deceuninck introduced its products at the Eurasia Window Fair, held at TÜYAP İstanbul Fair and Convention Center. 

egepen 70b

egepen 70c

Powered by OrdaSoft!