camoda logoCamoda, Yeni Ürünlerini Avrasya Fuarında Tanıttı

Türkiye’de ilk ve tek kurumsal cam balkon markası olan Camoda, Dünya’nın en büyük  ikinci ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere fuarında yoğun Ar-Ge çalışması sonucu çıkan yeni ürünü Consensus’u görücüye çıkarttı.

 

 

Camoda 70a

Deceuninck Grubu’nun uluslararası gücünü arkasına alan cam balkon sistemlerindeki tek kurumsal marka Camoda, sergilediği yeni ürünleri ve sokak-kafe konseptini yansıtan standı ile yoğun ilgi gördü. Ziyaretçilerin hoş vakit geçirdikleri ve birbirinden farklı etkinlikler bulunan Camoda standında, Samida grubu ile müzik dinletisi gerçekleşti.

Manzaradan ödün vermeden, doğal ortamları kapalı mekanlara dönüştüren Camoda Camlama Sistemleri sahip olduğu faydalı model belgeli tasarımlarının sayesinde, hareketli paneller açılıp kapanırken merkezinden çıkmadan çalışabiliyor. Kilitleme merkezinin tasarımı sayesinde, büyük ebatlı paneller yapılsa dahi, hareketli paneller çalıştırılırken, kılavuz kullanılmasına gerek kalmadan kullanım kolaylığı ve estetiği sağlanabiliyor. Cam balkon sistemlerindeki tek kurumsal marka olan Camoda, katlanır, sürme, dış mekan perde, hareketli küpeşte ve biyoklimatik tente ürün gruplarının yanında Ar-Ge‘nin uzmanlı ile bayii deneyimini birleştirerek Consensus’u, katlanır cam balkon sistemlerinden Bella‘yı ve sürme cam balkon sistemlerinden Vista Slider, Vista Unico ürünlerini 19. Avrasya Pencere Fuarı’nda 8. Hol 815 nolu standında paydaşlarına ve iş ortaklarına tanıttı. 

Camoda, modern çizgilere sahip stand tasarımı ve birbirinden farklı etkinlikler ile ziyaretçilerini standında ağırladı.

Cam Balkon Sektöründe İlk ve Tek Kurumsal Marka...

Camoda Ürün Satış Müdürü Müfit ATLAS, 19. Avrasya Fuarı’nın tedarikçiler ve iş ortaklarını buluşturması açısından sektörünün gelişimi için önemli olduğunu vurguladı. Deceuninck Grubu’nun uluslararası gücü ile Türkiye’deki tek katlanır cam balkon markası olan Camoda’nın, yenilikçi Ar-Ge çalışmaları ve geleceğe yönelik yatırımlarının devam edeceğini vurgulayan Müfit ATLAS; “Büyüyen bayi ağı ile Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Camoda Introduced Its New Products at the Eurasia Fair

As being Turkey’s first and only corporate glass balcony brand, CAMODA introduced the brand-new product it has developed as the output of its intensive R&D work, namely Consensus, at the Eurasia Window Fair, known to be the world’s second biggest specialty fair.

Camoda 70b

Powered by OrdaSoft!