adana cam logoAdana Cam, Nitelikli Cam İșleme Yeteneğini Camdan Langırt Masası Yaparak İlk Kez Adana İnșaat Fuarı’nda Tanıttı

Seksen yıldır cam sektöründe hizmet veren Salt Cam’ın kardeş kuruluşu olan Adana Cam; 15 – 18 Şubat 2018’de düzenlenen Adana İnşaat Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle bir araya geldi. Şişecam 10 mm ultra clear camdan üretilen, ilk kez fuarda sergilenen langırt masası büyük ilgi gördü.

 

 

adana cam w69a

Her zaman ilkleri başaran; en iyi, en güzel, en kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı misyon edinen Adana Cam, Şişecam 10 mm ultra clear camdan üretilen langırt masasını Adana İnşaat 2018 Fuarında ilk kez tanıttı.

Adana Cam Şirket Müdürü M. Arif SALT, stantlarını ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ ile langırt oynayarak eğlenceli dakikalar geçirdi.

Arif SALT, Adana İnşaat Fuarı açılışında Adana Valisi Mahmut DEMİRTAŞ’tan, Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla MENEVŞE’den ve Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki KIVANÇ’tan ulusal enerji verimliliği için yeni yapılan binalarda LOW-E kaplamalı camların kullanılmasının zorunlu hale getirilmesini istedi.

adana cam w69b

Arif SALT, pencere doğramalarında ısıcam serilerinin kullanılmadığı binalarda enerji kaybının % 35 olacağına dikkat çekerek Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ’den Adana Şehir Konseyi’nde karar aldırarak, bundan sonra Adana ve ilçelerinde yapılacak tüm binalarda kaplamalı camların zorunlu hale getirilmesini, bunların kullanılmadığı binalara ruhsat verilmemesini, bunun TSE 825 Yapı Denetim Kanunu’nda belediyelere bu yetkinin tanındığını ve uygulamasının artık fiili olarak hayata geçirilmesini temenni ettiklerini söyledi.

Makine parkurunu sürekli geliştiren, kalitesini belgelerle ispatlayan, uluslararası standartlarda üretim yapan, her yıl yeni yatırımlarla büyüyen Adana Cam, markalarını temsil eden diğer ürünleri ziyaretçilerin ilgisine sunarak başarılı bir fuar organizasyonuna daha imzasını attı.

Adana Cam Presented its Soccer Table in Adana Construction 2018 for the First Time

The sister company of Salt Cam working with glass trading for eighty years, Adana Cam met with the professionals of the industry in Adana Construction 2018 Exposition organized between 15th and 18th February 2018. The soccer table made of Şişecam 10 mm ultra-clear glass and presented for the first time in the exposition drew significant attention.

 

adana cam w69c

Powered by OrdaSoft!