Kemalettin AKSÖZ; “Global İșbirliklerimize Balkan Ülkeleriyle Devam Ediyoruz”

Girişimci Alüminyum ve Sanayici İş Adamları Derneği (GALSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin KIRBOZ önderliğinde düzenlenen roadshow kapsamında Reed Tüyap Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Fatih ÖZMERT ve ALU&Art - Win&ART Proje Dergisi İmtiyaz Sahibi Kemalettin AKSÖZ Balkan ülkelerine düzenlenen geziden gayet olumlu geri bildirim ile dönüş yaptı.

 

winart  aluart w69a

Roadshow kapsamında düzenlenen etkinlik 10 Kasım’da Yunanistan’ın Selanik şehrinde Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün doğduğu ev ölümünün 79. yıldönümünde ziyaret edilerek başladı. Balkan seyahati, anma töreninin ardından Makedonya, Arnavutluk, Kosova ve Bulgaristan şehirlerine ziyaret ile devam etti. Bu ziyaret esnasında Lenox, Alcomet, Teal, Alumil, Altes, Etem, Weiss, Everest gibi global alüminyum markalarına birebir ziyaretler organize edilerek, alüminyum sektörü hakkında ülke bazlı bilgiler alındı, ülkemiz alüminyum sektörü hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu. Ayrıca global alüminyum markalarının yanı sıra T.C. Sofya Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri M. Erhan SAZAK ve Bulgar-Türk Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İNCE ve Bulgaristan Kapı Pencere Derneği İcra Müdürü Svetoslav MLADENOV ziyaret edildi.

Temsil ettiği sektörlerin en çok takip edilen dergileri olma özelliğini uzun yıllardan beri koruyan ALU&Art ve Win&ART Proje dergileri global fuarların “Tek Türk Medya Partneri” olarak da dikkat çekmeye devam ediyor.

Balkan ülkeleri ile kurulacak ticari işbirliğin önemine vurgu yapan ALU&Art - Win&ART Proje Dergisi İmtiyaz Sahibi Kemalettin AKSÖZ; ülkeler arasında köprü görevi gören her türlü olumlu projeye destek vereceklerini önemle vurguladı. Yılda ortalama 60 yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarına dergilerimiz ALU&Art ve Win&ART Proje ile katılım sağlayarak siz değerli iş ortaklarımızı yurt içinde olduğu kadar global pazarlarda da temsil etmenin gururunu yaşıyoruz diyen AKSÖZ; Balkan ülkeleri roadshowumuz sonrası bu şehirlerdeki sektörel gelişmeleri de dergilerimiz sayfalarından takip edebilirsiniz dedi.

winart aluart w69b

Roadshow kapsamında görüş bildiriminde bulunan Kemalettin AKSÖZ; “Bilindiği üzere fuarların pazarlamadaki etkin rolü yadsınamaz. Her yıl dünyanın dört bir yanında düzenlenen yerel ve uluslararası fuar organizasyonları, geniş çaplı iş bağlantılarına aracılık etmektedir. Biz de Mimart Yayıncılık olarak yayına hazırladığımız ALU&Art - Win&ART Proje Dergilerimizi 7-10 Mart 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Kapı - Pencere - Cam ve eş zamanlı yapılacak Alüminyum Özel Bölümü için hazırlamaya başladık. Sektörümüzü yakından takip ederek nabzını tutmayı, sektörün ulaştığı son teknolojiyi, başka yerde bulamayacağınız pek çok ticari bilgiyi gözler önüne sermeyi ilke edinen tüm yerel ve uluslararası fuar, organizasyon ve etkinlikleri önemsiyor, sizlere bu gelişmeleri bizzat sunmanın hazzını yaşıyoruz” dedi.

AKSÖZ; “Tarafsızlık ilkesi ile yola çıktığımız yayıncılık hayatımızda, birçok ilke imza atarak sektörümüzün lider yayın kuruluşu olmaktan duyduğumuz mutluluğu bir kez daha bu satırlardan dile getirerek, siz değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç bilir, sonsuz saygı ve sevgilerimizi iletiriz.”

Kemalettin AKSÖZ; “We will continue our Global Cooperation with the Balkan Countries”

Reed Tüyap Fuarcılık Deputy General Director Fatih ÖZMERT and ALU&Art - Win&ART Project Magazine Concession Owner Kemalettin AKSÖZ within the scope of the roadshow led by the Chairman of the Board of Directors of the Entrepreneur Aluminum and Industrialists’ Businessmen Association (GALSİAD), Celalettin KIRBOZ, returned with very positive feedback from Balkan countries.

winart aluart w69c

winart aluart w69dc

Powered by OrdaSoft!