ersas logoErsaș Alüminyum; Polonya Budma Yapı Fuarı’nda PAL System Serilerini Tanıttı

Ersaş Alüminyum; 30 Ocak - 02 Şubat 2018 tarihleri arasında Polonya’da düzenlenen Budma Yapı Fuarı’na katılım sağlayarak global pazarlardaki yerini güçlendirdi. Dünyada da bir ilk olan PAL System Composite profilden pencere profili ile marka bilinirliğinden söz ettiren Ersaş Pal System A.Ş., başarı grafiğini yükseltmeye devam ediyor.

 

 

 

 

ersas w69a

Ersaş Alüminyum, sektörün önde gelen firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu fuarda en son teknolojilerin kullanıldığı ve pazarın ihtiyacı doğrultusunda geliştirilip üretilen yeni PAL System Serisini tanıttı.

Polonya’da Avrupa’nın en büyük PVC pencere üretici bayileri, Ersaş Alüminyum’un yaptığı PAL System demonte pencere profili imalatlarını hızlandırdığı, nakliyede ve taşıma işçiliğinde avantaj sağlaması ilgi odağı oldu.

Ersaş Alüminyum yetkilileri, tüm Avrupa’daki yapı marketlerin PVC pencere tedarikçilerinin ve Polonya’daki PVC Pencere firmalarının PAL System Demonte toplanmasını ve hacim kaplamamasının büyük buluş olduğu fikrine sahip olduklarını bildirdiler.

Fuarda sergilenen bir başka sistem olan PAL Demonte System, global ziyaretçiler tarafından dikkat çekti. Tüketicinin Ersaş PAL Demonte System ile 20 dakikada kendi penceresini yapabileceği uygulamalı şekilde gözler önüne serildi.

Stantlarına gösterilen yakın ilgiden son derece memnun kalan Ersaş Alüminyum yetkilileri, başarılı bir fuar organizasyonuna daha Ersaş imzasını attıklarını dile getirerek yurt dışında birçok fuar organizasyonunda bayileri ve iş ortakları ile buluşmaya devam edeceklerini ifade etti.

Ersaş Aluminyum presented PAL System Series in Poland Budma Construction Exposition

Ersaş Aluminyum fortified its place in the global markets by participating Budma Construction Exposition organized in Poland between 30th January and 2nd February, 2018.

 

ersas w69b

 

ersas w69c

Powered by OrdaSoft!