maral logoMaral Profil Dünyada İlk Olan Ersaș PAL SYSTEM’i Tanıttı

İran’ın Julfa Aras Endüstriyel Serbest Bölgesinde kurulan, PAL System üretiminin yapıldığı Maral Profil Aras Co., 2 – 5 Şubat tarihleri arasında düzenlenen İran – Tahran Do-wintech Fuarına 300 m2’lik stant ile katılım gösterdi. Fuar boyunca standı yoğun ilgi gören Maral Profil Aras Co., İran Bölgesinde bayilikler verdi.

 

 

Sektörün önde gelen firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu Do-wintech Fuarına ilk kez katılan Maral Profil Aras Co., en son teknolojilerin kullanıldığı ve pazarın ihtiyacı doğrultusunda geliştirilip üretilen ve dünyada da bir ilk olan PAL System Serisini 300 m2’lik standında tanıttı. Fuarda sergilenen bir başka sistem olan PAL Demonte System, global ziyaretçiler tarafından dikkat çekti. Tüketicinin PAL Demonte System ile 20 dakikada kendi penceresini yapabileceği uygulamalı şekilde gözler önüne serildi.

Maral Profil has presented Ersaş PAL SYSTEM which is first in the world

Maral Profile Aras Co., where PAL System production was made, established in Julfa Aras Industrial Free Zone in Iran, participated in Iran- Tehran Dowintech Fair between 2nd and 5th February. Maral Profile Aras Co., which had a great interest in the stand during the fair, gave dealerships in the Iranian Region.

 

maral w69a

 

maral w69b

 

maral w69c

maral w69d

maral w69e

maral w69f

 

Powered by OrdaSoft!