egepen logoEgepen Deceuninck profesyonellerle Mersin’de buluştu. Legend Deneyimine İlgi Mersin’de de Büyüktü.

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, Mersin Divan Otel’de profesyonellerle buluştu. Sektörle ilgili güncel konuların konuşulduğu toplantıda, bayiler Legend ve Legend Sürme Sistemi’nin yalıtımını deneyimledi.

 

 

 

egepen w69 2a

PVC profil sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, bayisi öncülüğünde 8 Şubat’ta Mersin Divan Otel’de sektör profesyonelleriyle bir araya geldi. PVC sektöründeki son gelişmelerin, güncel sorunların, Egepen Deceuninck ürün ve hizmetlerinin ele alındığı toplantı, akşam yemeği ile tamamlandı. Yaklaşık 120 kişinin katıldığı buluşmada, Legend ve Legend Sürme Sistemi’nin üstün yalıtım özelliğini deneyimleyen profesyoneller, Egepen Deceuninck standına yoğun ilgi gösterdi. MERYAP (Mersin Yapı Müteahhitleri Derneği) Başkanı Nesim EKİNCİ de standı detaylıca inceleyen ziyaretçilerden oldu.

Profesyonellerle buluşulan toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer ÖZEN, “Mersin’de bulunan sektör profesyonelleriyle gerçekleştirdiğimiz iş birliğinden oldukça mutluyuz. Uluslararası PVC devi Deceuninck grubundan aldığımız güçle Türkiye’de PVC sektörünün lokomotifi lider bir kurum olarak ilklerin öncüsü olmanın yaşattığı heyecandan ötürü sizlerin desteğine teşekkür ederim. Ses ve ısı yalıtımı konusunda rakipsiz Legend ve Legend Sürme Sistemimizin üstün yalıtım özelliğini sizlerle paylaşmaktan dolayı gururluyuz” dedi.

Egepen Deceuninck met with Professionals in MersinThe interest for Legend experience was also significant in Mersin

Egepen Deceuninck, Window of Turkey met with professionals in Mersin Divan Hotel. The dealers experienced the Legend and Legend Latch System in the meeting where the current subjects were discussed.

 

egepen w69 2b

Powered by OrdaSoft!