pagev logoPAGEV Bașkanı Yavuz EROĞLU’na Plastik Sektöründen Tam Destek

Plastik sektörünün dinamizmi ve büyümesini sürdürmesi için pek çok projeye imza atan, sektörü uluslararası platformda başarıyla temsil eden PAGEV, genel kurul toplantısını yaptı. PAGEV Başkanı Yavuz EROĞLU’nun sektörün tam desteğini aldığı ve güven tazelediği genel kurulda, Eroğlu’nun listesindeki isimler PAGEV Yönetim Kuruluna seçildi. PAGEV Genel Kurulu, İKMİB seçimleri öncesi plastik sektöründeki eğilimi ortaya koyması bakımından önem taşıyor.

 

 

 

pagev w69

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nın (PAGEV), Genel Kurul Toplantısı, Küçükçekmece PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde üyelerin geniş katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda görev süreleri dolan üç yönetim kurulu ve bir denetim kurulu üyeliği için seçim yapılırken PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz EROĞLU’nun desteklediği liste sektör temsilcilerinden tam destek almayı başardı. Başkan Yavuz EROĞLU, geçen seneki genel kurula rakipsiz olarak girmiş, oybirliği ile yeniden PAGEV başkanlığına seçilmişti. Genel kurulda da güven tazeleyen ve plastik sektörünün desteğini arkasına alan Başkan EROĞLU, böylece üçüncü kez yapılan ara seçimlerin her birinde desteklediği adayların kazanmasını sağlamış oldu.

Genel Kurulda yapılan seçim sonrası PAGEV Yönetim Kurulu şöyle şekillendi: PAGEV Başkanı Yavuz EROĞLU, Birinci Başkan Yardımcısı Ahmet MERİÇ, İkinci Başkan Yardımcısı Ali Zeki KARADENİZ, Sayman Üye Abdullah KARATEPE, Sekreter Üye Aziz ÖZAY, Burak ÖNDER, Eren ÜNLÜ, Orhan GÖÇER, Oğuzcan ÇETİNALP, Cevat TAŞKAN ve Alper VARINCA Yönetim Kurulu Üyesi.

PAGEV Genel Kurulu, İhracatçı Birlikleri ve Oda Seçimleri öncesi plastik sektörünün nabzını tutması bakımından önemli bir işaret niteliğindeydi. PAGEV Başkanı Yavuz EROĞLU, toplantıda yaptığı konuşmada PAGEV’in ihracatçı birlikleri ve oda seçimlerindeki gücünü zayıflatmak için halihazırda birlik yönetimindeki tüm grupların bir araya gelerek seçim öncesi karalama kampanyaları yaptıklarını ancak Genel Kurulun bu içi boş karalamalara neredeyse üç katı bir oy farkıyla cevabını verdiğini belirtti.

EROĞLU, “PAGEV her dönem sektörün üst kuruluşları olan İhracatçı birlikleri ve Odalarda aktif bir çalışma içinde olmuştur. Bu aktivitesini de bir adım yukarı taşıyacaktır. Genel Kurulumuzdan aldığımız tam destekle hızımızı daha da arttırarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

PAGEV Yönetim Kurulu

Başkan: Yavuz EROĞLU

Birinci Başkan Yardımcısı: Ahmet MERİÇ

İkinci Başkan Yardımcısı: Ali Zeki KARADENİZ

Sayman: Abdullah KARATEPE

Sekreter: Aziz ÖZAY

Yönetim Kurulu Üyeleri: Burak ÖNDER, Eren ÜNLÜ,

Orhan GÖÇER, Oğuzcan ÇETİNALP, Cevat TAŞKAN,

Alper VARINCA

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Ömer ERTEMİZ,

Yusuf PALA, Murat ERKAN, Hamdi YAZIR,

Abdurrahim BEKGÖZ, İlker İNAN

PAGEV Denetim Kurulu Ahmet ŞEKEROĞLU,

Dursun Cemal BAK, Şaban GÜLBAHAR

PAGEV Denetim Kurulu Yedek Kazım ÖZTÜRK,

Aziz TURAN, Ersoy KAYA

Full Support to Yavuz EROĞLU, the President of PAGEV from Plastics Sector

PAGEV which represents the sector successfully on the international platform and also has undertaken many projects for the plastic industry to continue its dynamism and growth held the general assembly meeting. PAGEV President Yavuz EROĞLU received the full support of the sector and renewed confidence in the general assembly, and names in Eroğlu’s list were selected to PAGEV Board of Directors. The PAGEV General Assembly is important in terms of putting forward the tendency in the plastics sector prior to the İKMİB’s elections.

Powered by OrdaSoft!