sika logoSika Türkiye Genel Müdürü Turgay ÖZKUN Oldu

Turgay ÖZKUN, 1 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Sika Türkiye Genel Müdürlüğü’ne atandı.2009 yılından bu yana Sika Türkiye Genel Müdürlüğünü yürüten Bora YILDIRIM’ın 1 Mart 2018 tarihinden itibaren Ortadoğu Bölge Müdürü görevine atanması sonrası boşalan Sika Türkiye Genel Müdürlük koltuğu, aynı tarihten geçerli olmak üzere artık Turgay ÖZKUN’un olacak.

 

 

sika w69 2

2012 yılından bu yana Sika Türkiye’de Beton Hedef Pazar Müdürü olarak görevde olan ÖZKUN, 2004 yılında Ürün Mühendisi olarak Sika Türkiye’de göreve başladı.

Daha sonra Pazarlama ve Teknik Servis Müdürlüğüne terfi eden Turgay ÖZKUN, Sika ürünlerinin Türkiye beton pazarındaki payının artmasında ve müşteri ağının genişlemesi konularında önemli roller üstlendi ve başarılı çalışmalar gerçekleştirdi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden lisans ve Yeditepe Üniversitesinden de MBA derecesine sahip Turgay ÖZKUN, atama haberinin ardından; genel müdürlük görevine getirilmesinden duyduğu gururu dile getirerek, yapı kimyasalları ve endüstriyel yapıştırıcılarda dünya lideri Sika’nın Türkiye’deki başarılarını daha da ileriye taşımak üzere çalışmalarına devam edeceğini ifade etti.

Turgay ÖZKUN became the Sika Turkey’s General Director

Turgay ÖZKUN is assigned as the General Director of Sika Turkey to be valid from 1st March, 2018.

Powered by OrdaSoft!