egepen logo

Egepen Deceuninck Legend ile Uluslararası Derece Aldı

Türkiye’nin PVC devi Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemleri, IFT Rosenheim laboratuvarı tarafından test edildi. Sonuçlar, Legend Sistemleri’nin ısı ve ses yalıtımında en etkili ürün olduğunu ortaya koydu.

 

 

 

Türkiye’nin öncü PVC markası Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemleri, uluslararası arenada da kalitesini kanıtladı. 1966 yılında yalıtım sektöründe ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla kurulan ve ürünleri araştıran, raporlandıran ve sertifikalandıran IFT Rosenheim, Legend Sistemleri’ni test etti. Sonuçlara göre, Legend Sistemleri’nin ısı iletkenlik katsayısı, Uf; 0.92 W/m2K olarak belgelendi.

Testte bir doğramada, U pencere değerinin çalışması da IFT Rosenheim tarafından hesaplanarak raporlandı. Buna göre, Legend Sistemi’nin bir doğrama için U pencere değeri; 0.78 W/m2K olarak tespit edildi.

Türkiye’nin en etkili ve kullanışlı ürünlerinden

Sonuçlara göre 80 mm genişliğe, 6 odacıklı kanat yapısına sahip olan Legend Sistemleri’nin, Türkiye’deki en düşük ısı iletim katsayısına sahip ve en kullanışlı ürün olduğu kanıtlandı. Kusursuz ses ve ısı yalıtımı sağlayan Legend Sistemleri, bu özelliklerinin yanı sıra, mekânlara yer kazandırması açısından da işlevsellik sunuyor.

Egepen Deceuninck Received an International Degree with Legend

Legen Systems developed by Egepen Deceuninck, Giant of PVC in Turkey was tested by IFT Rosenheim laboratory. The results revealed that Legend Systems are the most effective systems for heat and noise insulation.

 

egepen w69 a

 egepen w69 b

Powered by OrdaSoft!