somfy logoSomfy Kalitesi ve IO-Homecontrol® Teknolojisi İle Akıllı Eve Adım Atın

Teknoloji her geçen gün bizleri yepyeni olanaklarla tanıştırıyor. Hayat konforunu yukarıya taşıyan çözümlerle her şey çok daha kolaylaşıyor. Bina otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy, şimdi yaşam alanlarına akıl katan sistemler ile standartları yükseltiyor.

Somfy’nin Connexoon çözümü; kullanıcılara perde, panjur, tente, garaj kapısı gibi birçok motorlu ekipmanı evde değilken de akıllı telefonları üzerinden kontrol edebilme imkânı sunuyor. 

 

 

 

somfy 67a

Akıllı Eve Geçmenin Pratik Yolu: Connexoon 

Somfy’nin yeni akıllı ev ürünlerinden Connexoon, evlerdeki farklı yaşam alanları için çözümler sunuyor. Connexoon Window uygulaması ile artık perde ve panjurlarınızı kontrol etmek için mutlaka evde olmanız gerekmiyor. Bu uygulama ile evdeyken olduğu gibi dışarıdayken de panjurlarınızı akıllı telefonunuz üzerinden yönetip durumlarını kontrol edebilmeniz mümkün oluyor. Ayrıca; hava durumu sensörleri, saat ve hatta bir alarm ilişkilendirilerek senaryolar da programlanabiliyor. Öte yandan kullanıcılar en sevdikleri ambiyansı kaydederek istedikleri zaman evde aynı ortamı oluşturabiliyor.

Akıllı Konfor İçin Yenilikçi Teknoloji: IO-Homecontrol®

Somfy, kablosuz IO-Homecontrol® teknolojisi ile evdeki ekipmanları bütünüyle uyumlu ve güvenli hale getiriyor. Oluşturulan senaryolar ile uzaktan kumanda ya da akıllı telefona bir dokunuşla yaşam alanlarında istenilen atmosfer sağlanabiliyor. Verilen talimatlar sistematik olarak kontrol ediliyor, anında geri bildirim alınıyor.

somfy 67b

Motorlu Panjurlar İçin Akıllı Çözüm: Altus IO ve Oximo IO   

 

Kablosuz şekilde uygulanabilen Altus IO ve Oximo IO motor serileri, dekorasyona en ufak bir zarar vermeden montaj kolaylığı sağlıyor. Ayrıca panjurlar IO teknolojisi sayesinde sadece uzaktan kumanda ile değil, akıllı telefon ile de kontrol edilebilir hale geliyor. Hem yeni hem de mevcut panjurlara uygulanabilen bu motorlar, kullanıcıların hayatına büyük konfor katıyor. 

Somfy Kontrolü Yeniden Tanımlıyor: Nina

Doğal şekilde ele oturan, ödüllü ve şık tasarımıyla Nina, son derece konforlu bir uzaktan kumanda deneyimi sunuyor. Kılavuza gerek duymadan, sezgisel olarak kullanılabilecek kadar kolay kullanımı ile dikkat çeken Nina, evdeki IO uyumlu tüm ekipmanları yönetmek için ideal.

With IO-Homecontrol® Technology and Somfy Quality Step into Smart Home

Technology is introducing us to new opportunities every day. With solutions that bring comfort to life, things are much easier. Somfy, the world famous brand of building automation systems, now raises standards with systems that add intelligence to living spaces. Somfy’s Connexoon solution offer to the users can control many motorized equipment such as curtains, blinds, awnings, garage doors via smartphones even when they are not at home.

somfy 67b

Powered by OrdaSoft!