insaat konut konferansiİnşaat Sektörünün Büyük Buluşması İnşaat ve Konut Konferansı Kapılarını Açıyor

09 Ocak 2018 tarihinde Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat profesyonellerinin VIP Buluşma Adresi olarak 6. yılında tekrar kapılarını açıyor.

Geçtiğimiz yıl 277 firmayı ağırlayarak kendi rekorunu kıran konferans günümüze kadar 970 firmayı ağırladı.

 

insaat konut konferansi. 67a.jpg

Kendi alanında Türkiye’nin en büyüğü olan İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat profesyonellerinin üst düzey yöneticilerinin VIP Statüsünde bir araya geldiği seçkin bir buluşma olarak gösteriliyor.

İnşaat ve Konut Konferansı, öngörülenin ötesindeki yorumlara sahip vizyon sahibi konuşmacıları ağırlıyor. Konferansa ise karar mekanizması üst düzey profesyoneller katılıyor. Türk inşaat sektörünün VIP buluşma noktası olan İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat sektörünün önde gelen kurumları ile birlikte, sivil toplum kuruluşları ve yapı sanayisinin lider kuruluşlarının bir araya getirecek.

Her sene inşaat sektörüne kattığı yeni sinerji ile bir çok yatırım fırsatı ve yeni iş bağlantılarını beraberinde getiren konferans, ekonomimizdeki üretkenliğe sağladığı katma değer açısından öne çıkıyor. Sektörün mevcut durumu analiz ediliyor, gelecek projeksiyonları yansıtılıyor, inşaat ve yapı sektörünün paydaşları VIP statüsünde bir araya gelerek ile sektörün hak ettiği itibar ve prestijine katkı sağlıyor.

The giant meeting of construction sector opens the doors of Construction and Housing Conference

Construction and Housing Conference to be held in Marriott Hotel Asia in 09th January 2018, re-opens its doors in the 6th years as VIP Meeting Address of construction professionals.

insaat konut konferansi. 67b

Powered by OrdaSoft!