winsa logoWinsa, Eğitime Verdiği Desteği Sürdürüyor

Winsa Pazarlama ve Satış Müdürü Ekrem PURSİN ve Winsa yöneticileri yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle 6 Ekim 2017 Cuma günü, Sultanbeyli Sultan Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

 

 

 

winsa 67 2aa

İstihdama katkı sağlamak ve sektöründeki eğitimli personel ihtiyacının karşılanması amacıyla Winsa PVC pencere Kapı Panjur Sistemleri, eğitime desteğini ara vermeden sürdürüyor. Sultanbeyli Sultan Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İnşaat Teknolojileri, Cephe Sistemleri ve PVC Doğrama Bölümü’nün PVC profil ihtiyaçlarını 2014 yılından beri karşılayan Winsa, aynı zamanda eğitim desteği de sağlıyor.

Geleceğin ustalarının yetiştirildiği okulda atölye derslerinde Winsa markalı profilleri kullanılıyor. Ayrıca Winsa Teknik Destek ekibi üretim ile ilgili tecrübelerini de öğretmen ve öğrencilerle paylaşıyor.

Cephe Sistemleri ve PVC Doğrama Bölümü’nden mezun olarak çalışma hayatına başlayan öğrenciler, daha kolay iş bulma imkânına sahip oluyor. Bilgisayar programı kullanımından üretimle ilgili süreçlere kadar tüm konularda aldıkları eğitim ve yaptıkları staj neticesinde çalışma hayatına hızla uyum sağlıyorlar. Sektör her kademede nitelikli personel ihtiyacı karşılarken, genç mezunlar işsizlik sorunuyla karşı karşıya kalmıyor. Gerek kız, gerek erkek mezunlar; verimli ve başarılı çalışmalarıyla sektörde katma değer yaratıyorlar.

Winsa continues to support Education

Ekrem PURSİN, the Marketing and Sales Director of Winsa and executives of Winsa visited Sultanbeyli Sultan Alparslan Occupational and Technical Anatolian High School on 6th October, 2017 for the beginning of new education year.

winsa 67 2bb

winsa 67 2c

winsa 67 2d

winsa 67 2e

Powered by OrdaSoft!