ersas logoErsaş Alüminyum, Yeni Trend Ürünleriyle İntermob Fuarı’nda

14-18 Ekim 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İntermob Fuarı’nda sektör trendlerini belirleyecek en yeni ürün gruplarını görücüye çıkaran Ersaş Alüminyum; mobilya ve inşaat gibi farklı sektörlerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini kesintisiz olarak Ersaş MOB Markası kurumsallığı altında karşılamaya devam ediyor.

 

ersas intermob 2017 a

Çevreyle dost üretim sistemlerini benimseyerek, global etkileşimleri yakından takip eden Ersaş Alüminyum; yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturan İntermob Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’nda dikkatleri üzerine çekti.

Ersaş Alüminyum A.Ş. 2000’li yılların başından itibaren sürekli mobilya sektöründe trendleri belirleyen ve kullanıcıya fayda sağlayan Ersaş Alüminyum; Ersaş MOB kurumsallığı altında sektördeki yurt dışı ve yurt içi bayileri ile eşsiz tasarımları, yenilikçi modelleri ile sektöre yön veren kaliteli ürün yelpazesini son tüketiciye ulaştırmaktadır.

Mobilya, ahşap ve orman ürünleri sektörünün en büyük uluslararası buluşması özelliğini taşıyan fuara bünyesinde bulundurduğu ALM Alüminyum Market A.Ş., Ersaş MOB, Ersaş Pal Kompozit Profil Sanayi A.Ş., Ekspres Makine, PASCal Pencere, PAL System Grup Şirketleri & Markaları ile boy gösteren Ersaş Alüminyum A.Ş. fuarın gözdesi oldu.

ersas intermob 2017 b

Fuarda PAL System Seri Özellikleri Anlatıldı

Ersaş Alüminyum; sektörün önde gelen firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu fuarda en son teknolojilerin kullanıldığı ve pazarın ihtiyacı doğrultusunda geliştirilip, üretilen yeni PAL System Serisini tanıttı.

Yapı market bayileri için hazırlamış oldukları hazır pencere satış ve sunumlarını da sektör profesyonelleri ile paylaşma fırsatı yakalayan Ersaş Alüminyum; başarılı bir fuar organizasyonuna daha Ersaş imzasını attı.

Başarılı geçen fuar organizasyonu sonrasında Beylikdüzü Maya Marin Restoran’da yurt dışı ve yurt içi bayileri için organize edilen yemekte bir araya gelen Ersaş yönetimi ve misafirler sohbet etme fırsatı yakaladı.

Ersaş Alüminyum is at Intermob Exposition with its New Trending Products

Ersaş Alüminyum presenting its newest products setting the trends of industry in IntermobExposition organized at Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi between 14th and 18th October, 2017 continues to satisfy the current and future expectations of different industries such as furniture and construction under the corporate mark Ersaş MOB.

ersas intermob 2017 c

 

Powered by OrdaSoft!