metsan logoMetsan Ürün Tanıtım ve Uygulamaları Eğitimini Tamamladı

Metsan Eylül ayında bayi destek çalışmaları kapsamında Ortaklar Teknik Hırdavat firması satış temsilcileri ile “Ürün Tanıtımı ve Uygulamaları” eğitimini tamamladı. Ürün teknik özellikleri ve uygulama metotlarının tüm detayları ile ele alındığı bu programda, ürün oluşum (kür) mekanizmaları incelendi. Ürünlerin uygun kullanım alanlarının belirlenmesi ve doğru kullanım yöntemleri üzerinde durarak satış temsilcilerinin ürün sunma becerileri güçlendirildi.

Eğitim çalışmasını tamamlayan satış temsilcileri Metsan ürünlerine dair elde edilen detaylı bilgilerin yüzeysel bilgiler ile kıyaslanamayacağını ifade ederek, eğitim sonrası kazanımlarının satış performanslarını pozitif yönde etkileyeceğine inandıklarını dile getirdi.

Teknik konularda doğru ve detaylı bilgi paylaşımının, müşteriler ile karşılıklı iletişim halinde olmanın şirket satış temsilcilerinin performanslarını olumlu yönde etkilediğini ifade eden Ortaklar Teknik Hırdavat şirket ortağı Hüseyin AFŞAR, yapılan bu eğitim çalışmasının bayiler ve tüketiciler nezdinde de olumlu yansımaları olacağını, özellikle edinilen bilgilerin paylaşımı ve tekrarlanmasının öğrenilen bilgiyi daha kalıcı kılacağını önemle vurguladı.

Metsan Completes Training on Product Promotion and Applications

Metsan completed training on “Product Promotion and Applications” with sales representatives of Partner Technical Hardware Company in the scope of dealer support studies in September. This program, which deals with all the details of the product’s technical specifications and application methods, examines product formation (curing) mechanisms. Focusing on the proper use of the products and proper methods of use, sales representatives’ product presentation skills have been strengthened.

metsan 67 2a

Powered by OrdaSoft!