eryap grup logo

 Eryap Grup Eğitimlerine Devam Ediyor

Yalıtım sektöründe “Lider Markaların Üreticisi” Eryap Grup; üretim ve hizmet konusuna verdiği değerin yanı sıra, en önemli değer olarak gördüğü ‘İnsan Kaynağı’ konusunda fark yaratmaya devam ediyor. Çalışanlarının eğitimine ve kişisel gelişimlerine her zaman destek veren Eryap Grup, tesislerindeki eğitim serisine Eylül ayında başladı.

 

 

 

 

eryap grup 67b

Yaptığı her işte mükemmelliği en önemli değeri olarak gören Eryap Grup, kurumsal mükemmellik ve çalışanlarının bireysel mükemmelliği yolunda, sürekli öğrenme, ilham verme, değişimi yönetme ve geleceğin birlikte inşa edildiği bir gelişim ortamı yaratmak amacıyla, ilk kademe yöneticilerinin katılımı ile eğitim programını Sakarya tesislerinde gerçekleştirdi.

3 farklı tesisinde benzer rollerde görev yapan çalışanlarını buluşturma ve sinerji oluşturmanın hedeflendiği eğitim programında benzer çalışma gruplarındaki yöneticiler bir araya gelme, birbirlerinden öğrenme ve sinerji yaratma olanağı buldu. Eğitime katılan yöneticiler bu programda alanında uzman eğitmenlerden

“Yönetim Becerileri”, “Kişisel Farkındalık” ve “Etkili İletişim Teknikleri” başlıkları altında grup çalışmaları ve uygulamalar ile desteklenen kapsamlı bir eğitim programına katıldılar. Eğitim süresince günümüzün hızlı ve talepkâr iş dünyasında ihtiyaç duydukları yetkinlik ve bakış açılarını geliştirirken kişisel tatmin ve mutluluklarını da artırmak üzere güncel bilgi ve öğretiler sunuldu.

Eryap Group Continues Their Trainings

In the insulation sector “Producer of Leading Markets” Eryap Group; in addition to the value it gives production and service, continues to make a difference in regards to ‘Human Resources’ which he regards as the most important value. Eryap Group, which always supports the training and personal development of its employees, has started its training series in its facilities in September.

Powered by OrdaSoft!