eryap grup logoEryap Grup Kurumsal Web Sitesine Ödül

Eryap Grup yenilediği kurumsal web sitesi ile pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en iyilerinin seçildiği Web Marketing Association tarafından düzenlenen 21. Web Ödülleri Yarışmasından ödülle döndü.

 

 

 

 

eryap grup 67a

Eryap Grup kurumsal web sitesi olan eryapgrup.com.tr yeni yüzü ile “Yapı” kategorisinde “Mükemmellik Standardı” ödülüne layık görüldü. Eryap Grup kurumsal web sayfası yenilenen yüzü ile dizayn, inovasyon, içerik, teknoloji, interaktif yapı, içerik dili, bilgiye kolay ulaşılabilirlik gibi kriterlere göre değerlendirilerek bu alanda da en iyisi olduğunu kanıtladı. Kurumsal duruşunun web sitesine de yansıtıldığı Eryap Grup web sitesi kullanıcı dostu yapısı, modern dizaynı ve zenginleştirilmiş içerikleri ile dikkat çekiyor.

Günümüz teknolojik gelişimlerine uygun olarak geliştirdiği dijital kanallarını, interaktif tasarım eğilimlerini ve kullanıcı deneyimini ön planda tutarak tasarlayan Eryap Grup, yayına aldığı ödüllü web sitesi ile yenilikçi düşünce yapısını ve sektördeki lider duruşunu teknoloji alanında da kanıtlıyor.

Eryap Group - Corporate Web Site Award

Eryap Group has been awarded with the renewed corporate web site at the 21st Web Award Competition organized by the Web Marketing Association, the best of the world in marketing and communication.

 

Powered by OrdaSoft!