rehau logoREHAU’nun Yeni Terapi Yöntemi #REHAUTHERAPY İle Daha Huzurlu Evler

İnşaat, otomotiv ve endüstri alanlarında polimer bazlı çözümler sunan lider sistem üreticisi REHAU, son tüketicilere yönelik olarak #REHAUTHERAPY temasıyla dijital pazarlama kampanyası başlattı. “REHAU Fark Yaratıyor” sloganı altında uluslararası düzeyde güçlenen marka, kampanyasını RAUTITAN kullanım suyu sistemi, REHAU yerden ısıtma ve RELAZZO teras zemin kaplamalarına ilişkin eğlenceli video kliplerle destekliyor.

 

rehau rehautherapy 67a

Yüksek kaliteli kullanım suyu sistemleri, yerden ısıtma sistemleri ve teras zemin kaplama imalatçısı olarak uzun yıllar boyunca pek çok piyasada ve sektörde yer edinen REHAU, şimdi de #REHAUTHERAPY adı verilen yeni bir pazarlama kampanyası başlattı.

‘REHAU Fark Yaratıyor’ sloganı altında markayı güçlendirmek, müşterileri ve iş ortaklarına nihai müşterilerle iletişime geçmeleri için ek bir yöntem sunan REHAU, RAUTITAN kullanım suyu sistemi, REHAU yerden ısıtma ve RELAZZO teras zemin kaplamalarına ilişkin beş kısa, eğlenceli video ile iletişimini başlattı. YouTube ve Facebook olmak üzere popüler sosyal medya kanalları ile aynı zamanda yaygın arama motorları üzerinde yürütülen kampanya kapsamında; #REHAUTHERAPY‘e ilişkin tüm bilgilere, video kliplerin de desteğiyle REHAU’nun web sayfasından ulaşılabiliyor.

rehau rehautherapy 67b

“Daha İyi Hisset, Daha İyi Yaşa”

“Daha İyi Hisset, Daha İyi Yaşa” mottosuna odaklanan dijital pazarlama kampanyasında RAUTITAN kullanım suyu sistemlerinin, REHAU yerden ısıtma ve RELAZZO teras zemin kaplamalarının “REHAU ile daha iyi hissedin, daha iyi yaşayın’’ prensibine göre her türlü evi nasıl çok daha verimli, çok daha sağlıklı ve çok daha güzel hale getirebileceği eğlenceli bir şekilde gösteriliyor. RAUTITAN kullanım suyu sistemi ile binanın her yerinde sürekli olarak yüksek kullanım suyu kalitesi elde edilmesi; REHAU yerden ısıtma sistemleri ile yaşam alanında tasarruf sağlanması, konforlu sıcaklıklar ve ısıtma enerjisi tasarrufu elde edilmesi ve dayanıklı RELAZZO teras zemin kaplamaları ile bireysel tasarım alternatifleri oluşturulması da kampanya kapsamında odaklanılan diğer konular olarak öne çıkıyor.

Peaceful Houses with #REHAUTHERAPY, the New Therapy Method of REHAU

REHAU, the leading system manufacturer presenting polymer based solutions in construction, automotive and industry sectors started a digital marketing campaign with #REHAUTHERAPY theme for the end consumers. Gaining strength in international level with motto “REHAU Makes Difference”, the trademark supporting its campaign with fun video clips regarding RAUTITAN tap water system, REHAU heating from ground and RELAZZO terrace floorings.

rehau rehautherapy 67c

rehau rehautherapy 67d

Powered by OrdaSoft!