metsan logoMetsan, Filistin - İsrail Bayi Destek Programını Tamamladı

Metsan, bayi destek programı çerçevesinde Filistin-İsrail ülke temsilcisi Royal firmasının kendi profesyonel ekibi ve müşterilerine yönelik “Ürün Tanıtımı ve Uygulamaları” eğitimini gerçekleştirmek üzere Eylül ayının son haftasında Filistin’de bulundu.

 

 

 

metsan 67a

İki günlük bir çalışmayı kapsayan programın ilk günü ülke temsilcisi Royal firmasının Hebron kentinde bulunan şirket merkezinde düzenlenen eğitim seminerini içeriyordu. Her iki ülkenin detaylı tanıtımı ve örnek uygulamaları gerçekleştirilen bu eğitim programı süresince doğru uygulama metotları ve Metsan ürünlerinin sunduğu avantajlara tüm detayları ile değinildi. Satış ve teknik destek elemanlarının sorularını cevaplandıran Metsan yöneticileri ürünlerin pazara sunulması aşamasında dikkat edilecek hususları, müşterilerin teknik destek taleplerini ve müşterilerin olası sorularının doğru şekilde karşılanması ve yanıtlanması konularına öncelik verildi. 

Çalışma programının ikinci gününde ise Kudüs’ün yaklaşık 10 km kuzeyinde bulunan Ramallah şehrinde düzenlenmekte olan yapı fuarı ziyareti yer aldı. Ülke temsilcisi Royal Industrial Trade firmasının Metsan ürünlerinin de sergilendiği standında ziyaretçiler ile buluşma fırsatını elde eden Metsan yöneticileri bu fuarda ayrıca Royal firması tarafından firma ve ürün tanıtımlarının gerçekleştirildiği bir seminer programına da katılım sağladı. Metsan firma kurucu ortaklarından İbrahim ÇABUK’da söz konusu programa konuşmacı olarak katıldı.

metsan 67b

İnşaat sektörünün dağıtıcı ve toptancılarının yanı sıra çeşitli sektörlerden proje yöneticileri ve uygulamacılar ile çoğunluğu mühendislerden oluşan iş profesyonellerine Metsan ürünlerinin teknik özellikleri ve uygulama alanları ayrıntılı örneklerle anlatıldı. Seminer sonrası konuklar ile birebir görüşerek bilgi alışverişinde bulunma imkânı elde eden Metsan Yönetimi, hem Filistin-İsrail temsilcisi Royal firmasının kendi ekibinin, hem de müşterilerinin Metsan ürünlerine olan ilgisi ziyadesiyle memnun kaldı. 

Program boyunca yapılan tüm bu çalışmalar gösteriyor ki, Royal firması ile Filistin ve İsrail pazarında Metsan ürünlerinin geleceği çok parlak ve tüm ürün grupları emin ellerde.

Metsan completed Palestine-Israel Dealership Support Program

Within the frame of dealership support program, Metsan visited Palestine in the last week of September for performing “Product Promotion and Implementations” training to the professional team and customers of Royal company which is the representative of Palestine-Israel.

metsan 67c

metsan 67d

metsan 67e

metsan 67f

Powered by OrdaSoft!