vorne logoGeleneksel Vorne Bayi Toplantısı, Regnum Carya Belek’te Düzenlendi

1-4 Ekim 2017 tarihleri arasında Regnum Carya Belek’te düzenlediği organizasyonla Vorne bir kez daha bayilerini bir araya getirdi. Her yıl geleneksel hale getirdiği Bayi Toplantısı’nın açılış konuşmasını İleri Pencere Kapı Sistemleri Genel Müdürü Nagehan KURTULUŞ yaptı.

 

 

vorne 67 aa

Bu yılın sloganı ‘Şimdi yeni şeyler söylemek lazım’ sözünün anlamı üzerine bir konuşma yapan Nagehan KURTULUŞ, bu yıl için ilk söyleyeceği yeni şeyin Vorne’nin çatısı altında kurulan bir Bilim ve Sanayi Bakanlığına bağlı ‘Ar-Ge Merkezi’nin haberini vermiş oldu.

Satış Müdürü Alim MAKAYEV ve Satış Bölge Sorumlusu Hakan DURNA’nın sunumlarıyla devam eden toplantı, İnşaat sektöründeki yalıtım sunumuyla konuk konuşmacı Yavuz ER ile son buldu.

Vorne Bayileri otelin sunduğu imkânlardan yararlanarak yılın stresini attıkları gibi, yine Vorne’nin düzenlediği aktivitelere de katılıp çocuklar gibi eğlendiler. Takımlara ayrılan bayiler, oyunlarda sıkı bir rekabet halindeydiler.

Son gece yapılan gala yemeğinde canlı orkestra eşliğinde eğlenen bayilere, geçtiğimiz yılki performanslarına göre plaketleri ve hediyeleri verildi. Ayrıca aktivitelerde derece alanlar madalya ile ödüllendirildi.

Conventional Vorne Dealers Meeting is held in Regnum Carya Belek

Vorne gathered its dealers one more time in the organization held between 1-4 October 2017 at Carya Belek. The opening speech of the conventional dealers meeting was made by Nagehan KURTULUŞ, General Manager of Advanced Window Door Systems.

vorne 67e

 

Powered by OrdaSoft!