pimapen logoMimarlar Odası İzmir Şubesi’nin Mimarlar Haftası Etkinlikleri, Bu Yıl da Pimapen Sponsorluğunda Gerçekleşti

Tüm dünyada Ekim’in ilk haftası kutlanan Mimarlar Haftası etkinlikleri, bu yılda İzmir’de 02-08 Ekim tarihleri arasında Mimarlar Odası İzmir Şubesi’nde yoğun bir etkinlik takvimi ile kutlandı. Uluslararası Mimarlar Birliği tarafından belirlenen etkinliğin bu yıl ki teması “İklim Değişikliği İçin Harekete Geç!” oldu.

 

 

pimapen 67 a

Türkiye’nin pencereye adını veren, inovatif ürünleri ile öne çıkan lider markası Pimapen geçen yıl olduğu gibi bu yılda etkinlik sponsoru olarak, katılımcıları standında ağırladı. Standında sergilediği Pimapen Nirvana Pencere Konsepti ve sürme sistemde eşsiz bir yalıtım performansı sunan Dynamic ürünü, gelen ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

2 Ekim 2017 Pazartesi günü Pimapen İzmir Bölge Satış Müdürü Alper DEMİRCİOĞLU’nun da ödül verdiği “Meslekte 30. ve 50. Yıl Plaket Töreni”nin ardından ‘Mimarlık Haftası Kokteyl’i ile başlayan etkinlikler, 3 Ekim’de Uğur TANYELİ’nin ‘Mimarlık: Yeni Bir Zanaat’ başlıklı söyleşisinde mimarlığın geçmişten günümüze değişen dinamiklerinden bahsetmesi ile devam etti. Bir mimarlık ofisi ve uygulamaları başlığı altında 5 Ekim’de Vav Studio’dan Afshin FARZİN ve Amin Tadj SOLEIMAN, 6 Ekim’de ise Rıca Studio’dan Iñaqui CARNICERO, katılımcılara devam eden projelerinin geçirdiği tasarım evrelerinden bahsetti. Etkinlikler 8 Ekim’de yapılan Urla gezisi ile sona erdi.

The activities of Architects’ Week of Architects Chamber, have actualized under the sponsorhip of Pimapen this year

The activities of Architects’ Week which are celebrated in the first week of October in whole world, have been celebrated with a dense activity schedule in Chamber of Architects Izmir Branch between 02-08 October in Izmir. The theme of this year determined by International Architects Union was “Act for the climate change!).

pimapen 67 c

pimapen 67 b

Powered by OrdaSoft!