sisecam duzcam logoIsıcam Sistemleri Özel Cam Çözümlerini, Yeni Maskotuyla Tanıtacak

Bireysel tasarrufu toplumsal kazanca dönüştürmeyi misyon olarak üstlenen Şişecam Düzcam, enerji tasarrufunu artırmak amacıyla ‘Isıcam Sistemleri’ markası altındaki ürünleriyle sektöre çözüm üretmeye devam ediyor. Isıcam Sistemleri artık, yüksek teknolojiyle ürettiği ürünlerini yeni maskotu ‘Isıcık’ ile tanıtacak. Isıcam Sistemleri’nin maskotu, tüketicilerin ihtiyacına uygun doğru ‘Isıcam Sistemleri’ ürününü seçmesini sağlayacak.

 

sisecam 67b

Dünyanın en büyük düzcam üreticilerinden Şişecam Düzcam, camda üstün teknolojiye ve yılların deneyimine sahip Isıcam Sistemleri markasıyla enerji tasarrufu sağlayan nitelikli yalıtım camları ile farklı ihtiyaçlara özel çözümler üretmeye devam ediyor.

43 yıldır hayata konfor katan ve bugün 11 milyon hane ve iş yerinin tercihi olan Isıcam Sistemleri, müşterilerinin ısı yalıtımından güneş kontrolüne, ses yalıtımından emniyet ve güvenliğe kadar birçok gereksinimini, üç farklı serisinde yer alan geniş ürün gamıyla karşılıyor.

Isıcam Sistemleri, yüksek teknolojiyle ürettiği ürünlerini bundan sonra yeni maskotu ‘Isıcık’ ile birlikte tanıtacak. Isıcam Sistemleri’nin kahramanı ‘Isıcık’, yeşil rengiyle Isıcam Sistemleri’nin çevre dostu özelliğini vurguluyor. Cana yakın ve güler yüzlü kişiliği, zeki tavırları ve sevimliliği ile daha iyi yaşam alanlarının oluşumuna katkı sağlıyor. ‘Isıcık’, tüketicilerin ihtiyacına uygun doğru Isıcam’ın kullanılmasını sağlayarak, teknolojik bir ürün olan Isıcam’ı tüketicilere yakınlaştırarak, Isıcam ve özelliklerinin hatırlanmasını sağlamak için aktif rol alacak.

Şişecam Düzcam’ın Romanya’nın başkenti Bükreş’te gerçekleştirdiği Isıcam Yetkili Üreticiler buluşmasında gün yüzüne çıkan yeni maskot, ilk dakikadan itibaren gönülleri fethetti ve Isıcam Sistemleri ailesinin içindeki yerini aldı. VR oyunları ile desteklenen lansmanda yoğun ilgiyle karşılanan Isıcam Sistemleri’nin sevimli ve çevreci maskotu, bundan böyle, kaliteyi tercih eden doğrama firmalarında, dijital mecralarda, Isıcam sosyal medya hesapları ve web sitesinde tüketiciler ile buluşarak, ihtiyaçlara uygun ‘Isıcam Sistemleri’ni önerecek.

Isıcam Sistemleri will present its Special Glass Solutions with its new Mascot

Undertaking to transform the individual saving into social earnings as a mission, Şişecam Düzcam continues to produce solutions for the industry with its products under “Isıcam Sistemleri” brand to increase the energy saving. Isıcam Sistemleri will present its products produced with high technology with its mascot “Isıcık”. The mascot will ensure that the consumers will choose the correct “Isıcam Sistemleri” product for their needs.

 

sisecam 67a

Powered by OrdaSoft!