egepen logo

Egepen Deceuninck Sürdürülebilir Başarısını Bayileriyle Kutladı 2018’e Çeyrek Kala Yine Hedef Büyüttü

PVC profil sektörünün öncü kuruluşu Egepen Deceuninck, birlikte ilklerin öncüsü olduğu bayileriyle İzmir Çeşme’de bir araya geldi. Türkiye’nin dört bir yanından katılan bayilerin olduğu toplantı, gala gecesinde ünlü sanatçı Ebru YAŞAR’ın şarkılarıyla renklendi.

Programda konuşan Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer ÖZEN, Egepen Deceuninck’in sürdürülebilir başarısında bayilerin büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

 

 egepen 66a

egepen 66b

Teknolojiye yaptığı yatırımlar, kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile Türkiye’de PVC sektörünün nabzını değiştiren lider kuruluş Egepen Deceuninck, 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında Ceşme Sheraton Hotel’de bayileriyle bir araya geldi. 21 Eylül Perşembe günü bayilerin giriş yapması ile başlayan toplantı, akşamında Hoş Geldiniz Partisi’nde Ata ve Orkestrası ile devam etti. Ertesi gün bayiler, Egepen Deceuninck’in İzmir Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni fabrikasını ziyaret etti.

3’üncü günün sabahında başlayan toplantının açılış konuşmasını yapan Deceuninck CEO’su Mr. Francis Van EECKHOUT, “Dünyanın en büyük PVC profil üreticisi Deceuninck Grubu olarak 2000 yılında Ege Profil grubuyla güçlerimizi birleştirmiştik. 17 yıldır, global gücümüzü yerel güçlerle perçinlediğimiz, deneyiminden büyük fayda sağladığımız bayilerimize teşekkür ederim” dedi.

egepen 66c

“Bayilerimizle Birlikte İlklerin Öncüsüyüz”

Egepen Deceuninck olarak paydaşlarla olan iş birliğini, özellikle bayilerle sürekli etkileşim içinde olmayı, geri bildirim mekanizmalarını kullanmayı önemsediğini belirten Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer ÖZEN, “Bugün burada, Egepen Deceuninck olarak geniş bayi ağımız ile birlikte ilklerin öncüsü olmaya ve başarı hikâyemizi yazmaya devam ediyoruz. Oldukça önemsediğimiz bayi toplantılarımız bizi, daha iyiyi üretme ve tasarlama konusunda motive eden, memnuniyet verici gelişmeleri de beraberinde getiriyor. Egepen Deceuninck’in sürdürülebilir başarısında bayilerimiz büyük önem taşıyor” dedi.

Toplantıya, Günaydın Restaurantları sahibi Cüneyt ASAN konuk konuşmacı olarak katıldı. Cüneyt ASAN’ın ardından bayilere ödüllerinin takdim edilmesi akabinde toplantının kapanışını Ege Profil Genel Müdürü ve Deceuninck İcra Kurulu Üyesi Ergün ÇİÇEKÇİ yaptı. Toplantı, gala gecesinde ünlü sanatçı Ebru YAŞAR’ın sahne alması ile son buldu.

egepen 66cd

 egepen 66e

 

Egepen Deceuninck celebrated its Sustainable Success with its Vendors And Increased its Objectives Even Higher one Quarter to 2018.

The leading establishment of PVC profile industry, Egepen Deceuninck met with its vendors which achieved firsts in the industry together. The meeting which the vendors from all corners of Turkey participated was enlivened by the famous musician Ebru YAŞAR on the gala night. Tamer ÖZEN, the Director of Marketing and Sales Group of Egepen Deceuninck drew attention to the contribution of vendors to the sustainable success of Egepen Deceuninck.

Powered by OrdaSoft!