Ersaş Alüminyum; PAL System Serisiyle, 17. Confair 2017 İran Uluslararası Yapı & İnşaat Fuarı’nda

Alüminyum pencere sistemlerine farklı yenilikler getiren Ersaş Alüminyum;  17. Confair 2017 İran Fuarı’nda bu yıl da yerini alarak, yeni PAL System Serisinin tanıtımını gerçekleştirdi.

 

 

ersas aluminyum 49d

Fuarda Global İş Bağlantıları Gerçekleştirildi

12-15 Ağustos 2017 tarihleri arasında İran’ın Tahran şehrinde düzenlenen 17. Confair 2017 İran Uluslararası Yapı & İnşaat Fuarı’nda sektörün gelişimi için sunduğu ileri teknoloji sistem serilerini sektör profesyonelleriyle paylaşan Ersaş Alüminyum; fuarda pek çok iş bağlantısı gerçekleştirerek bu yılki fuarı da verimli bir şekilde tamamladı.

Ersaş PAL System Seri Özellikleri Anlatıldı

Ersaş Alüminyum; sektörün önde gelen firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu, inşaat sektörü açısından en önemli yapı fuarı olan 17. Confair Fuarı’nda en son teknolojilerin kullanıldığı ve pazarın ihtiyacı doğrultusunda geliştirilip, üretilen yeni PAL System Serisini tanıttı.

Tanıtımda; Almanya Rosenheim ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinden alınan test sonuçlarına göre PAL System Kompozit Profilin ısı geçirgenlik kat sayısının 1,5 olduğu önemle vurgulandı. Profilin her tarafının alüminyum olduğuna, 1,5 olan ısı geçirgenliğinin dünyada şimdiye kadar hiçbir alüminyum profilde elde edilemedildiğine dikkat çekildi.

ersas aluminyum 49c

Mevcutta uygulanan plastik pencere ile aynı imalat ve montaj prosesine sahip olduğu için ekstra bir teknik gerektirmediği, stant alanında canlı üretim performansı ile ziyaretçilerinin ve sektör temsilcilerinin ilgi ve beğenisine sunuldu.

Canlı üretim performansına ve stantlarına gösterilen yakın ilgiden son derece memnun kalan Ersaş Alüminyum yetkilileri, yurt dışında birçok fuar organizasyonunda bayileri ve iş ortakları ile buluşmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Ersaş Alüminyum; with PAL System Series, is at 17. Confair 2017 Iran International Construction & Construction Fair

Ersaş Alüminyum which brings different innovations to aluminum window systems;  took its place at the 17. Confair 2017 Iran Fair this year and realized the introduction of the new PAL System Series.

ersas aluminyum 49b

Powered by OrdaSoft!