norm pvc logoNorm PVC Aksesuarları, Açılış Kokteylinde İstihdam Müjdesi Verdi

Norm PVC Aksesuarları Yönetimi ve kadrosu 21 Temmuz Cuma günü Beylikdüzü OSB Mermerciler Sanayi Sitesi’ndeki yeni adresinde geniş katılımlı açılış kokteylinde sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

 

 

 

Norm PVC Aksesuarları Yönetim Kurulu Üyesi Barış ALKAN firmalarına dair görüş bildiriminde bulunarak, açılış kokteyline katılan tüm misafirlerine teşekkürlerini dile getirdi.

norm pvc 66a

“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Önceliğimiz”

Barış ALKAN; “Norm PVC olarak 1994 yılından itibaren sektörümüzde yer almaya başladık. Eskoop Sanayi Sitesi’nde mevcut yerimizden 2013 Mart ayı itibari ile İkitelli Sinpaş Modern’deki 1.000 m2 depomuza taşındık. Zaman içerisinde bu depomuz da küçük gelmeye başladı. Çünkü firmamız müşterilerini memnun edebilmek adına her türlü malzemeyi barındırmak ve zamanında tedarik konusunu misyon edinmiş durumdadır.”

“Açılış Davetimize İcabet Eden Dostlarımıza Teşekkür Ederiz”

ALKAN; “Günümüzde ise firmamız yeni adresimizde değerli müşterilerimize hizmet vermek durumuna gelmiştir. 2.200 m2 depo ve sevkiyat alanı ile daha fazla çeşit ve ürün ile çalışmaktayız. 21 Temmuz Cuma günü yaptığımız açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza bu vesile ile tekrar teşekkür ederim.

norm pvc 66b

“Yeni Dönemde Norm Group, İstihdam Yaratmaya Devam Edecek”

ALKAN; “Bu yeni dönemde Norm PVC Ailesi, Norm Group bünyesindeki Standart Cıvata Mavi Nokta konseptine dâhil olmak sureti ile tüm bağlantı ürünlerinde Marmara Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde bu konuda satış ve pazarlama çalışmaları başlatmıştır. PVC bölümü dışında; cıvata, somun, endüstriyel bağlantı elemanları, mobilya ahşap ve hırdavat ürünleri ile de yeni dönemde müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Firmamız bu yönde istihdam oluşturarak bünyesine konusunda eğitilmiş yeni arkadaşlar katmaya devam edecektir.”

Açılış kokteyline katılan sektör temsilcileriyle birebir ilgilenen Norm PVC Yönetim Kurulu Üyesi Barış ALKAN, “Şahsım ve değerli büyüğüm İrfan ÖZER adına; Norm Group ve Standart Cıvata ailesine destekleri için teşekkür ediyor, başarılarımızın bu vesile ile artarak devamını diliyorum” dedi.

Norm PVC Aksesuarları Announced that they are Hiring in the Opening Cocktail

The executives and personnel of Norm PVC Aksesuarları met with the representatives of the industry in the opening cocktail in its new address at Beylikdüzü OSB Mermerciler Sanayi Sitesi on 21st July, Friday.

 

Powered by OrdaSoft!