ersas logoErsaş Alüminyum; PAL System Serisiyle, Dubai Windows, Doors & Facades Event Fuarı’nda

Alüminyum pencere sistemlerine farklı yenilikler getiren Ersaş Alüminyum; Dubai’deki Windows, Doors & Facades Event Gulfglass 2017 Fuarı’na katılım sağlayarak global pazarlardaki yeni iş bağlantılarına imzasını attı.

 

 

 

ersas 66a

Dubai’de Global İş Bağlantıları Gerçekleştirildi

25 – 27 Eylül 2017 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Windows, Doors & Facades Event – Gulfglass 2017 Fuarı’nda sektörün gelişimi için sunduğu ileri teknoloji sistem serilerini sektör profesyonelleriyle paylaşan Ersaş Alüminyum; fuarda pek çok global iş bağlantısı gerçekleştirerek bu yılki Dubai fuarını da verimli bir şekilde tamamladı.

Ersaş PAL System Seri Özellikleri Tanıtıldı

Ersaş Alüminyum; inşaat sektörü açısından önemli bir fuar olan yapı fuarı olan Windows, Doors & Facades Event – Gulfglass 2017 Fuarı’nda en son teknolojilerin kullanıldığı ve pazarın ihtiyacı doğrultusunda geliştirilip, üretilen yeni PAL System Serisini tanıttı.

Tanıtımda; Almanya Rosenheim ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinden alınan test sonuçlarına göre PAL System Kompozit Profilin ısı geçirgenlik kat sayısının 1,5 olduğu önemle vurgulandı. Profilin her tarafının alüminyum olduğuna, 1,5 olan ısı geçirgenliğinin dünyada şimdiye kadar hiçbir alüminyum profilde elde edilemedildiğine dikkat çekildi.

ersas 66b

Plastik Pencere İle Aynı İmalat ve Montaj Prosesine Sahip

Mevcutta uygulanan plastik pencere ile aynı imalat ve montaj prosesine sahip olduğu için ekstra bir teknik gerektirmediği, stant alanında canlı üretim performansı ile ziyaretçilerinin ve sektör temsilcilerinin ilgi ve beğenisine sunuldu.

Canlı üretim performansına ve stantlarına gösterilen yakın ilgiden son derece memnun kalan Ersaş Alüminyum yetkilileri, yurt dışında birçok fuar organizasyonunda bayileri ve iş ortakları ile buluşmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Ersaş Alüminyum is at Dubai Windows, Doors & Facades Event Exhibition with its PAL System Series

Ersaş Alüminyum bringing various innovations to aluminum window systems acquired new business connections in global markets by participating Windows, Doors & Facades Event – Gulfglass 2017 Exhibition in Dubai.

ersas 66c

Powered by OrdaSoft!